فرش کاشان

خرید فرش تخفیفی

inexpensive-carpet-machine.jpg


اغلب افراد زمانی که اقدام به خرید فرش ماشینی می کنند ، به دنبال فرش های با کیفیت همراه با قیمتی مناسب هستند تا برای دکوراسیون منزل خود فرشی با کیفیت و زیبایی خاص خریداری کنند . فرش هایی که دارای کیفیت بالایی می باشند به همان اندازه قیمت بالا تری دارند و کسانی وجود دارند که نمی خواهند برای خرید فرش هزینه ی زیادی متقبل شوند . ما قصد داریم که در ادامه این مقاله راه های خرید فرش زیر قیمت یک میلیون تومان را بیان نماییم که ممکن است در زمان انتخابتان مفید واقع شود . فرش های ماشینی بسته به نوع کیفیت شان دارای قیمتی از صد هزار تا چند میلیون تومان می باشند و این به افراد بستگی دارد که تا چه اندازه می خواهند برای خرید یک فرش هزینه کنند . همانطور که می دانید قیمت فرش با کیفیت آن رابطه مستقیمی دارد به این صورت که هر چه کیفیت یک فرش بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می رود و برعکس هر چه یک فرش دارای کیفیت پایین تری باشد قیمت آن نیز به همان نسبت پایین می آید . کیفیت پایین در فرش های ماشینی موجب کاهش طول عمر آن ها می شود به این معنی که مدت زمان استفاده از آن ها کاهش می یابد به این دلیل که ویژگی های کمتری از یک فرش خوب را دارند و این ویژگی ها عبارتند از ؛ شانه ، نقشه رنگ ، تراکم و غیره که هر کدام از آن ها به تنهایی می توانند در کیفیت و قیمت فرش تاثیرگذار باشد .


ویژگی فرش ارزان قیمت


یکی از دلایل بالا رفتن قیمت فرش تراکم آن است . هر چه تراکم در یک فرش بالا تر رود میزان استفاده از الیاف با کیفیت درآن افزایش می یابد و همچنین باعث می شود که قیمت آن افزایش پیدا کند . این نکته نیز قابل توجه می باشد که هر چه تراکم در آن بالاتر می رود موجب شفافیت ، زیبایی و زنده شدن رنگهای قالی می شود . به گره هایی که در یک متر از طول قالی کنار یکدیگر قرار می گیرند تراکم گفته می شود و هر چه تعداد گره ها بالاتر باشد فرش دارای وزن سنگین تری می شود و همچنین استقامت آن بالاتر می رود . برای این که از تراکم یک فرش در هنگام خرید مطمئن شوید فقط کافی است که تعداد گره های که در آن بکار رفته است را بشمارید به این صورت که اگر فروشنده گفت محصول 700 شانه است و یا برچسبی که پشت آن قرار دارد 700 شانه بود شما می توانید با شمردن تعداد گره هایی که در10 سانتی متر از عرض فرش وجود دارد به صحت آن پی ببرید که باید این تعداد گره ها 70 باشند . پس فرش های ارزان دارای تراکم و شانه پایین هستند .
برای پی بردن بیشتر به مفهوم شانه و تراکم ، کلیک کنید .
فرش ها دارای رنگ بندی های جذاب و متنوعی هستند که هر کدام از رنگ ها مربوط به مناطق مختلفی در ایران ما است که بر اساس تمدن ، آداب و رسوم ، فرهنگ و آب و هوای آن منطقه انتخاب می شود . در این نوع از فرشها به دلیل داشتن قیمت پایین از تعداد رنگ های کمتری برای بافتشان استفاده می شود اما شاید این کار به ندرت انجام گیرد .
یکی دیگر از تفاوت هایی که در فرش های گران و ارزان قیمت وجود دارد طرح و نقشه بکار رفته در آن می باشد . به این صورت که طرح ها و نقشه هایی که قدیمی هستند قیمت پایین تری نسبت به نقشه های جدید  و به روز دارند .


الیاف فرش های زیر یک میلیون تومان


در هنگام خرید فرش بهتر است که از قبل نکاتی درباره الیاف هایی که در فرش بکار می رود بدانید و همین طور بتوانید فرش اکریلیک از پلی استر تشخیص بدهید .
1 .  الیاف اکریلیک دارای سرنخ های دانه اناری و واضح می باشند و می توانید با دقت کردن به این نکته ، به این موضوع پی ببرید .
2 . الیاف اکریلیک در برابر گرما ، نور و حرارت دارای مقاومت بالاتری از پلی استر می باشند به گونه ای که می توانند حرارت یک اتو رو به مدت 5 دقیقه تحمل کرده و دچار سوختگی و یا تغییر رنگ نشوند . 
3 . الیاف اکریلیک دارای مقاومت و برگشت پذیری بالایی هستند .
4 . فرش های پلی استر قیمت پایین تری نسبت به اکریلیک دارند . 
به صورت کلی در فرش های ارزان قیمت از الیاف هایی مانند پلی استر استفاده می شود .
در زیر نام تعدادی از فرش های که دارای قیمت های زیر یک میلیون می باشند را آورده ایم :
فرش تافته با تراکم 3600 ، 8 رنگ و ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر ی .
 فرش نسکافه‌ای با تراکم 3600 ،1200 شانه ، 8 رنگ و ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر ی
فرش گل برجسته با تراکم 3000 ،1200 شانه ، 8 رنگ و ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر ی
فرش رکسانا با تراکم 3000 ،1000 شانه ، 8 رنگ و ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر ی
فرش رز افشان با تراکم 3000 ،1000 شانه ، 10رنگ و ابعاد 6 متر ، 9 متر و 12 متر ی
کاشان فرش ، برای آن دسته از کسانی که توانایی خرید فرش با قیمت بالا را ندارند ، در فروشگاه اینترنتی خود ، شاخه محصولات ارزان قیمت گذاشته است .

برای خرید فرش ارزان قیمت ، کلیک کنید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
دانستنی های فرش 700 شانه
بهترین برند فرش
جدیدترین فرش های 1500 شانه
فرش مناسب اتاق خواب
فرش 700 شانه طرح هالیدی
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا