فرش کاشان

برند فرش ماشینی کاشان

best-carpet-brand.jpg

آمدن نام کاشان در پس هر فرش و قالی ای بی شک نشان از خوب بودن ، کیفیت بالا و حتی محبوبیت محصول دارد . نام کاشان در طول سال ها فعالیت بی نظیر کارخانه ها و کارگاه های تولید فرش ماشینی ، همواره با نام فرش های ماشینی به نحوی اجین شده است که نه تنها در سرتاسر ایران بلکه در کل دنیا آوازه فرش های ماشینی کاشان پیچیده است و خریداران به محصولات این شهر زیبا در انتخاب محصول ، به عنوان بهترین گزینه خرید فرش های ماشینی دقت و توجه خواهند نمود . ادعای درستی است اگر بگوییم فرش های ماشینی کاشان همواره در سبد خرید مشتریان به عنوان فرشی که می تواند سالیان شال در منزل خودنمایی کند ، قرار دارد .
یکی از عوامل موثر بر انتخاب برترین بودن فرش های ماشینی و دستبافت کاشان رقابتی بودن صنعت نساجی است که این رقابت از تعداد زیاد تولید کنندگانی ناشی شده است که در شهرک های نساجی مشغول خدمت به اقتصاد کشور هستند . برندهای مختلف و متعدد موجود در شهرک های نساجی که بدون اقرار به خوبی عمل می نمایند همواره به دنبال آن بوده اند که با ارائه محصولات در بالاترین سطح کیفیت و کمترین قیمت ممکن سهم بیشتری از بازار را در دست بگیرند . در حال حاضر بالغ بر 700 کارخانه و کارگاه یا به عبارتی بالغ بر 700 برند تولید فرش در شهر کاشان به تولید انواع فرش و قالی از نوع ماشینی در ابعاد و انواع مختلف مشغول هستند . باید بدانیم که در سراسر ایران شرکتی با نام " شرکت تولیدی فرش کاشان " وجود ندارد و آمدن این عنوان در بر گیرنده تمامی محصولاتی است که در این شهر تولید و وارد بازار فرش می شود . با این پیش فرض و اطلاعات در این مقاله به دنبال پاسخ به این سوال خواهیم بود که بهترین برند فرش ماشینی کاشان کدام است ؟ و چرا عنوان بهترین برند به آن داده شده است . بهترین برند بر اساس بهترین طرح فرش ، بهترین مدل ، بهترین کیفیت و سایر عوامل انتخاب می گردد . در ادامه با ارائه معیارهای بهترین برند فرش کاشان به معرفی این محصول خواهیم پرداخت .


بهترین برند فرش ماشینی کدام است ؟
در ابتدا بدانیم که نمی توان به طور دقیق به این پرسش پاسخ داد و نام شرکت خاصی را به عنوان بهترین برند معرفی نمود اما می توان با ارائه مطالبی در مورد آیتم های انتخاب بهترین برند فرش اطلاعات مفیدی به خریداران ارائه داده ولی انتخاب نهایی را بر عهده خریدار گذاشت . عوامل دخیل در مورد موضوع مورد بحث بسیار زیاد است ، عواملی مانند شانه و تراکم فرش های ماشینی ، الیاف و جنس نخ بکار گرفته شده ، دستگاه بافت ، رنگ و طرح و ... از جمله موارد محدودی هستند که آن تولید کننده را تبدیل به برند می کند .
 شانه و تراکم : برند های معتبر و نامی همواره به دنبال آن هستند تا بتوانند محصولات در شانه و تراکم های مختلف را تولید نمایند و به نیاز همگان پاسخ دهند . برند خوب الزاما برندی نیست که تنها فرش های 1200 شانه یا 1500 شانه تولید نماید بلکه برندی است که اطلاع دقیق از شانه و تراکم های تولیدی خود ارائه دهد .
 ارائه ضمانت و استاندارد معتبر : دادن ضمانت و گارانتی موجب اطمینان خاطر خریدار خواهد شد . فروشنده زمانی بر محصولات خود گارانتی وضع می نماید که نسبت به تولید اطمینان داشته باشد و با ارائه ضمانت این اطمینان خاطر را به خریدار منتقل می نماید . یکی از ویژگی های بهترین برند فرش های ماشینی کاشان داشتن ضمانت ، گارانتی و استاندارد های معتبر و ملی است .
کیفیت بالای بافت و الیاف : الیاف بکار رفته در تولید یک تخته فرش به همراه دستگاه و ماشین بافت از مواردی هستند که مستقیما بر کیفیت فرش اثر می گذارد و از آنجایی که داشتن کیفیت بالا و محصول درجه یک از مشخصه اصلی برند معتبر و نامی است ، نوع نخ و تکنولوژی تولید دستگاه بافت اهمیت بالایی در این زمینه خواهد داشت .
طرح و مدل : شرکت تولیدی که به دنبال برتر شدن و سبقت گرفتن از سایر رقبا ست همواره در صدد آن خواهد بود تا بتواند در کنار کیفیت ، ظاهر و زیبایی محصولات را منحصر به فرد نماید . طرح های از مد افتاده و تکراری ، رنگ های بی روح ، طرح های بی هویت و بدون فلسفه و ... از مواردی هستند که نمی توان به یک برند مشهور نسبت داد . با نگاهی دقیق به روند تکامل طرح و نقشه فرش های ماشینی شاهد آن هستیم که زادگاه طرح های جدید ، نگاره های جذاب و گیرا و رنگ های شگفت انگیز برندهای معتبری هستند که با ارائه نبوغ و دانش در زمینه طرح و نقشه محصولات با زیبایی خاصی را به بازار ارائه داده اند .
موارد عنوان شده تنها موارد موثر در انتخاب بهترین برند فرش ماشینی کاشان نیستند اما در زمره مهم ترین موارد جای دارند که توجه به آن ها می تواند ما را در انتخاب صحیح بهترین فرش و خرید از بهترین برند یاری رساند .

شرکت کاشان فرش سعی دارد تا با ارائه بهترین فرش ماشینی کاشان ، نام خود را به عنوان برندی معتبر جاودانه کند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش فانتزی
انواع روش تمیز کردن فرش ماشینی
فرش چه رنگی بخریم؟
روش های تشخیص فرش 700 شانه اصل از 700 شانه تقلبی
خرید فرش درجه یک
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا