فرش کاشان

خرید مستقیم فرش از کارخانه

buy-carpets-straight-factory.jpg

بررسی تاریخ صنعت فرش و قالی در ایران باستان حاکی از آن است که دوره صفویه دوران مهمی در زمینه تولید و تجارت ابریشم بوده است و شهر کاشان به عنوان یکی از معدود مراکز تولید ابریشم جایگاه ویژه ای در رونق این محصول ایفا نموده است . این جمله کافی است تا ما به سابقه و روند تاریخی محصولات نساجی در شهر کاشان آگاه شویم . شاید اصلی ترین دلیل آنکه در حال حاضر تولیدات فرش و پارچه در ایران چنین پرقدرت در حال رونق است سابقه تولید ابریشم و محصولات وابسته باشد . شهرت حریر ساده و دارای طرح مخمل ، فرش کاشان در بین جهانیان پیچیده است و فاخر بودن آن ها بر کسی پوشیده نیست . صنعت فرش و قالی شهر کاشان در قرن هجدهم و همزمان با حمله افغان به ایران دچار نوسانات شدیدی شد اما هنرمندان کاشانی پس از گذر از این دوره ، توانستند بهتر از قبل اوضاع را سر و سامان داده و به تولید محصولات بی نظیر ادامه دهند . از این رو تاریخ رونق فرش بافی در کاشان به صورت حرفه ای به حدود 150 سال قبل بر می گیرد . به گونه ای که هنوز هم در برخی از روستاهای این شهر ، هنر فرش بافی در راستای امرار معاش خانواده ها بکار گرفته می شود و به عنوان شغل از آن یاد خواهد شد . وجود کارخانه جات فرش بافی متعدد ، کاشان را به قطب تولید فرش ماشینی ایران مبدل ساخته است . اشتغال زایی و کمک به اقتصاد منطقه از مهم ترین ویژگی شهرک های بزرگ نساجی به شمار می رود ، اما بکارگیری جوانان به کارخانه ها محدود نشده و افراد زیادی به صورت غیر مستقیم به واسطه کارخانه جات و کارگاه های فرش بافی مشغول به کار شده اند .

تعداد بسیار زیاد برند ها و کارخانه های تولید فرش منجر به وفور محصول و تنوع بی شماری در ظاهر و کیفیت فرش ها شده است . تنوع محصول به حدی ست که اگر خریدار بدون آگاهی و انتخاب وارد بازار فرش و قالی شود بی شک باید زمان زیادی را صرف دیدن تمامی محصولات نماید و در آخر باز هم احتمال دیده شدن تمام محصولات در طرح ها و رنگ های گوناگون بالا نخواهد بود . اگر از ان دسته خریدارانی هستید که موقع خرید باید تنوع زیاد فرش را از نظر بگذرانید به شما خرید مستقیم از کارخانه های فرش کاشان را پیشنهاد می نماییم . شاید واژه خرید مستقیم از کارخانه برای خواننده ایهام آور باشد . از همین رو در ادامه مقاله پس از معرفی مختصر فرش بافی کاشان به بررسی نحوه خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان و ویژگی های ان خواهیم پرداخت .

 

فرش بافی کاشان

در گذشته فرش هایی با تار و پود سیم و طلا در کاشان بافته می شده اند این فرش ها که تا دوران صفویه دیده شده است ، مخصوص پادشاهان و اعیان یا جهت پیشکش به بزرگان سایر کشور ها بافته و مورد استفاده قرار می گرفته اند . امروزه کیفیت و قوت تولید فرش کاشان به سان قبل است اما متناسب با نیاز خریداران در جنس و طرح هایی متفاوت تولید می شوند . نوع گره فرش های تولید شده در کاشان ، گره فارسی نام دارد . گره فارسی به گره نامتقارن هم معروف است . رجشمار 30 تا 33 گره و 6/5 سانتی متر مربع از جمله ویژگی هایی ست که تنها در فرش کاشان به چشم می خورد . از جمله تفاوت فرش های قدیم و جدید کاشان تراکم است ، در گذشته فرش ها بافتی متراکم تر و در هم نتیده تر داشته اند .

 

فرش کاشان را مستقیما از کارخانه بخریم

یکی از مواردی که در تبلیغات فرش و قالی رواج یافته است ، واژه خرید فرش به قیمت کارخانه است . این نوع قیمت و بها در خریدهای مستقیم چه به صورت فیزیکی و چه به صورت آنلاین قابل درک است چراکه هزینه های واسطه گری نداریم و فرش به قیمت تمام شده کارخانه به فروش خواهد رسید . اما تصور اینکه در صورت خرید مستقیم فرش از کارخانه خصوصا اگر از شهری دیگر خرید انجام شود ، حمل و نقل فرش چطوری انجام شود و در نظر گرفتن بعد مسافت ممکن است خریدار را از خرید مستقیم از کارخانه منصرف نماید . در جهت رفع این مورد باید بدانیم تقریبا تمام کارخانه های تولید فرش کاشان با ارائه خدمت ارسال رایگان فرش و تحویل درب منزل بار حمل و نقل فرش را بر عهده گرفته و خریدار می تواند با خیال راحت محصول را انتخاب نموده و پس از پرداخت بها در منزل خود منتظر ارسال محصول باشد . همچنین کارخانه ها با احترام به سلیقه خریداران به فروش عمده فرش ماشینی و تکی فرش مشغول هستند و خریدار می تواند جهت تهیه هر تعداد فرش که می خواهد ( حتی یک تخته ) به کارخانه مراجعه نماید . همچنین رویت مدل های مختلف و تمامی طرح های برند دیگر موردی ست که در خرید مستقیم از کارخانه فرش انتظار می رود . خریداران در این روش می توانند تمام طرح ها را در یک سالن ببینند و نیازی به جابجایی بین فروشگا های مختلف نیست . حتی اگر طرحی مورد نظر خریدار باشد که در کارخانه موجود نباشد ، با ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن تولید و برای خریدار ارسال می گردد . پس نگرانی در مورد سوالاتی از قبیل :

آیا کارخانه فروش تکی هم دارد یا خیر ؟

آیا می توانم طرح مورد نظر خود را پیدا کنم ؟

آیا خرید از کارخانه مقرون به صرفه خواهد بود ؟ و ....
خرید مستقیم برای خریدارانی که به هر دلیل توان مراجعه به کارخانه را ندارند می تواند به صورت آنلاین انجام شود . خرید از فروشگاه های اینترنتی نیز نوعی خرید مستقیم است که در مقالات دیگر مفصلا توضیح داده می شود .
در خرید هایی که مستقیما از کارخانه انجام می شود ، اطمینان و رضایت خرید بالا تر از خرید مغازه و واسطه ای است . تنها کافی ست در انتخاب برند و کارخانه دقت لازم صورت بگیرد . گروه تولیدی کاشان فرش ، از جمله برند هایی ست که با تولید و عرضه فرش با کیفیت کاشان توجه خریداران را به خود جلب کرده و رضایت مشتریان از برند  کاشان فرش نمادی از قدرت و مرغوبیت محصولات است . کارخانه و گروه تولیدی کاشان فرش همواره با رویی گشاده و آغوشی باز پذیرای خریدارانی هستند که گزینه خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان را انتخاب نموده و ترجیح داده اند تا به صورت حضوری از محصولات کاشان فرش دیدن و خرید نمایند . همچنین طراحی وب سایت گروه تولید کاشان فرش به گونه ای است که کاربران به راحتی می توانند از فروشگاه آنلاین ، خرید اینترنتی فرش را انجام دهند . خدمات ویژه ای مانند تخفیف ، قیمت مطلوب ، ارائه گارانتی و ضمانت نامه ، ارسال رایگان و تحویل درب منزل و ... مواردی ست که کاشان فرش در اختیار خریداران به روش مذکور قرار می دهد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تاریخچه فرش ایران
تاثیر فرش در دکوراسیون منزل
برطرف کردن انواع لکه روی فرش
خرید فرش ماشینی کاشان
معرفی برترین دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا