فرش کاشان

خرید اینترنتی فرش ارزان

cheap-carpet.jpg

برای خرید فرش های ماشینی با کیفیت و با دوام و در عین حال قیمت مناسب ، بهترین راه خرید به صورت اینترنتی می باشد . در بعضی از این فروشگاه ها ی اینترنتی شاخه ای به نام فرش های ارزان وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به این قسمت ، فرش ارزان خود را انتخاب و خریدارای نمایید .
کاشان فرش علاوه بر عرضه فرش های 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه ، فرش های ارزان قیمت را نیز ارائه می دهد .
در فرش های ماشینی خوشبختانه تنوع قیمت زیاد می باشد و تمامی افراد می توانند با بودجه ای که برای خرید فرش در نظر گرفته اند فرش ماشینی مناسب خود را خریداری نمایند .
عوامل بسیار زیادی می باشد که در قیمت فرش های ماشینی تاثیر گذار است که عبارتند از :
کیفت بافت فرش های ماشینی :
همان طور که مشخص است هر چه کیفیت مواد اولیه بکار رفته در فرش های ماشینی کمتر باشد و نامرغوب باشد قیمت آن ها نیز به مراتب کمتر می شود . اما فرش های ماشینی با کمترین کیفیت باز هم تا چند سال عمر می کنند و زیبایی خود را حفظ می کنند و می توان از آن ها استفاده کرد . اکثر افرادی که فرش های ارزان قیمت را تهیه می کنند از خرید خود راضی می باشند . با این وجود فرش های گران قیمت دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند و گاها امکان دارد که تا ده سال عمر کند . فرش های با کیفیت ، دارای ویژگی های دیگری از قبیل ظرافت ، زیبایی ، عدم حساسیت ، لطافت ، نرمی و غیره می باشد .
تراکم و شانه فرش های ماشینی  :
تعداد شانه و تعداد تراکم به دو دلیل بر قیمت فرش های ماشینی تاثیر می گذارد . هر چه تعداد شانه و تراکم بیشتر  شود مواد اولیه مورد استفاده در آن ها نیز افزایش می یابد و به طبع قیمت و وزن آن نیز افزایش می یابد . هر چه تعداد شانه و تراکم بالا می رود زیبایی و ظرافت قالی افزیش می یابد ، به طوری که فرش های 1200 شانه را فرش های دست بافت گونه نامیده اند . همچنین برای تولید چنین فرش های از نخ های نازکی استفاده می شود که دارای استحکام بالایی هستند . گران تر بودن الزام به معنای بهتر بودن نمی باشد . بنابراین بهتر است که متناسب با نیاز خود خریدتان را انجام دهید . برای مثال فرش های 1200 شانه برای مکان ها پر رفت و آمد مناسب نمی باشند . اما فرش های 700 شانه که دارای قیمت مناسب تری می باشند دارای استحکام بالا تری نیز هستند و می توان از آن ها در مکان های پر رفت آمد نیز استفاده کرد . 
رنگبندی فرش  :
علاوه بر جنس الیاف بکار رفته در فرش های ماشینی رنگ مصرفی در آن ها  که مصنوعی باشد یا طبیعی و تعداد رنگ های بکار رفته در فرش نیز در قیمت فرش های ماشینی تاثیر گذار می باشد . محصولاتی که از الیاف های طبیعی در آن ها استفاده شده باشد نسبت به محصولاتی که دارای الیاف های مصنوعی می باشند گرانتر هستند . همچنین هر چه تعداد رنگ و طرح متفاوت تر باشد دارای قیمت بالا تری است . در مورد رنگ های طبیعی باید این مورد را در نظر گرفت که در زمان شست و شو رنگ پس نمی دهند . اما در رنگ های مصنوعی این چنین نمی باشد .
نقشه فرش های ماشینی :
 فرش هایی که دارای نقشه ها و نگاره های  جدیدی می باشند نسبت به فرش های که دارای نقشه قدیمی هستند دارای قیمت بالا تری می باشند . زیرا نقشه های قدیمی تکراری و از مد افتاده محسوب می شوند .
الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی  :
اصلی ترین تفاوت فرش های ماشینی جنس الیاف بکار رفته در آن ها می باشد . توصیه می شود که در هنگام خرید فرش های ماشینی سعی کنید فرش های ماشینی با بهترین الیاف را تهیه نمایید حتی اگر بودجه محدودی دارید . زیرا محصولاتی که دارای الیاف نامرغوب می باشند علاوه بر این که زیبایی ندارند دارای طول عمر کوتاهی می باشند و هم چنین باعث بروز حساسیت و آسیب های پوستی می شوند . همان گونه که بیان کردیم در فرش ها از دو نوع الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود که الیاف های مصنوعی ارزان تر می باشد . در فرش های ماشینی بیشتر از الیاف های مصنوعی استفاده می شود به همین دلیل است که نسبت به فرش های دست بافت دارای قیمت مناسب تری هستند . الیاف های که در فرش های ماشینی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از بی سی اف ، پلی استر ، اکریلیک و غیره ، که در بین تمامی آن ها الیاف اکریلیک دارای قیمت بالا تری می باشد . امروز اکثر الیاف ها به وسیله ی فرآیند هیت ست که یک فرآیند  تخصصی می باشد آن ها را به نخ های هیت ست شده تبدیل می کنند . این فرآیند باعث می شود که الیاف دارای پرز دهی کمتر  ، مقاوم تر ، با کیفیت و ضد حساسیت شوند .
فرش هایی که در آن ها از الیاف هیت ست شده استفاده می شود معمولا قیمت بیشتر دارند .
به صورت کلی اگر دارای بودجه کافی برای خرید فرش های ماشینی عالی نمی باشید . نگران نباشید زیرا با توجه به مواردی که مطرح کریم می توانید فرش های ماشینی ارزان خوب را از کاشان فرش خریداری کنید و با نگهداری صحیح از آن ها سالیان سال از آن ها استفاده کنید .
شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کاشان فرش ، فرش مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری نمایید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش چه رنگی بخریم؟
فرش اصل کاشان
موارد مهم برای انتخاب فرش ماشینی شرکت
مدل فرش جدید برای شب عید
فرش هیت ست چیست؟
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا