فرش کاشان

فرش مناسب برای اتاق خواب چه فرشی است ؟

rug-for-bedroom.jpg

چینش وسایل مورد استفاده در خانه باعث زیبایی آن می شود یکی از مهم ترین و ضروری ترین وسیله در خانه ما ایرانی ها فرش می باشد . فرش های را می توان به دو دسته کلی تقسیم نمود فرش های ماشینی و فرش های دست بافت . که فرش های دست بافت ایرانی را می توان جزو اثر هنری دانست . آن ها دارای نقش و نگار های متفاوتی می باشند و هر کدام از این نقش و نگار ها حال و هوای خاصی را به خانه می دهد . اکثر افراد برای خرید فرش مورد نیاز خود به فروشگاه ها مراجعه می کنند و با توجه به بودجه ای که در اختیار دارند بهترین فرش را خریداری می کنند . نکته قابله توجهی که لازم است در هنگام خرید فرش باید به آن توجه شود این است که یک فرش هر چه زیبا تر باشد دلیلی بر با کیفیت بودن آن نیست . برای داشتن فرش مناسب برای خانه خود باید اصول و قواعدی را رعایت نمایید .

برای داشتن یک فرش مناسب ابتدا باید کاربرد آن و محل قرارگیری آن در دکوراسیونتان را تعیین کنید . برای مثال فرشی که برای اتاق پذیرای مناسب می باشد از نظر طرح و جنس کاملا با فرش مناسب برای اتاق خواب متفاوت است . در ادامه مطالبی را درباره فرش مناسب برای اتاق خواب را بیان می کنیم .
فرش ها در اتاق خواب به عنوان یک عصر حیاتی تلقی می شوند . می توان در اتاق خواب از قالیچه ها و فرش های فانتزی نیز استفاده کرد . قالیچه ها بیشتر دارای جنبه دکوراتیو دارند و نمی توان برای آن ها کاربردی مشخص را معین نمود . این نکته تنها برای اتاق خواب نمی باشد این شرایط حتی در اتاق پذیرای و نشیمن در رابط با قالیچه ها صدق می کند . استفاده از فرش های فانتزی یا قالی در اتاق های خواب بیشتر جنبه کاربردی دارند اما قالیچه ها بیشتر برای شیکی و استایل مورد استفاده قرار می گیرند تا کاربردی .بنابراین بهتر است در اتاق های خواب از فرش های فانتزی و قالی های استفاده شود . با این حال نمی توان گفت که در اتاق های خواب نمی توان از قالیچه ها استفاده کرد .

ممکن است انتخاب فرش گیچ کننده باشد به خصوص اگر بخواهید برای اتاق های خواب انتخاب کنید . تعدادی از افراد اعتقاد دارند که قسمت زیادی از اتاق خواب به وسیله تخت پوشیده می شود و دیگر نیازی به خرید فرش بزرگ برای اتاق خواب نیست و انتخاب فرش برای اتاق خواب می تواند آخرین وسیله ای باشد که لازم است برای تکمیل دکوراسین اتاق خواب تهیه شود .
فرشی که در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد یا باید تخت به صورت کامل بر روی آن قرار بگیرد و یا تخت کاملا بر روی زمین باشد . و نمی توان فرشی را به گونه ای انتخاب کرد که نصف آن زیر تخت قرار بگیرد و نصف دیگر بیرون این کار نمای جالبی ندارد .
افراد که دوست ندارند کل فضای اتاقشان را فرش بپوشاند بهتر است در یک طرف اتاق تخت را قرار دهند و به صورتی که تخت کاملا بر روی زمین قرار بگیرد و قسمت دیگر را با فرش بپوشانند . اما در این شرایط قرار دادن تخت در وسط اتاق کاردرستی نمی باشد . اما اگر دوست دارید تختتان در وسط اتاق قرار بگیرد بهتر است فرشی تهیه نمایید که به صورت قرینه مقداری از آن از اطراف تخت بیرون بزند .

اتاقهای خواب در خانه ها جزو بهترین اتاق ها محسوب می شوند و استحقاق این را دارند که برای آن ها فرش با کیفیت و با دوام انتخاب شود . فرش ها که در اتاق های خواب مورد استفاده قرار می گیرند به دلیلی این که در آن ها رفت و آمد زیادی صورت نمی گیرد و نزدیک در ورودی خانه نیز نیستند کمتر دچار کثیفی و کهنگی می شوند . بنابرای می توان در اتاق خواب ها از فرش های ظریف استفاده کرد . زیرا بر عکس سایر مکان های خانه جایی نمی باشد که در آن غذا خورده شود به همین خاطر خطر ریخته شدن غذا بر روی آن ها بسیار کم است . اتاق های خواب مکان های هستند که اکثر افراد تمایل دارن که پا برهنه باشند بنابراین می توانند لوکس بودن فرش را زیر پایشان احساس کنند .
برای انتخاب رنگ فرش برای اتاق خواب باید این نکته را در نظر داسته باشید که اتاق های خواب محل استراحت می باشند و بهتر است که از فرش های با طرح و  رنگ ملایم و روشن استفاده کنید . در این صورت می باشد که شما می توانید با کمترین رنگ های جیغ حس آرامش و راحتی را به اتاقتان بدهید .

یکی از انتخاب های درست فرش برای اتاق خواب فرش های فانتزی می باشد زیرای فرش های فانتزی دارای طرح بسیار متنوعی می باشند  به گونه ای که در تمامی رده های سنتی طرح های مخصوص به آن ها را دارا می باشد شما می توانید برای افزایش خلایقت کودکانتا در اتاق های خواب آن ها از فرش های فانتزی با طرح های مختلف استفاده نمایید . فرش های فانتزی را می توان به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود از قبیل فرش شنل ، فرش های پرز بلند و فرش های فریز .
شما می توانید برای تهیه فرش مناسب برای اتاق خوابتان مانند سایر فرش های به دو صورت فیزیکی و آنلاین اقدان نمایید . اما همانگونه که می دانید خرید فرش به صورت آنلاین و یا غیر حضوری بسیار به صرفه تر می باشد زیرا در فروشگاه های آنلاین قیمت ها فرش ها همان قیمت کارخانه می باشد اما باید توجه داشته باشید که حتما خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید فروشگاه کاشان فرش جزو فروشگاه های معتبر می باشد بنابراین می توانید با مراجعه به آن از تمامی فرش ها به خصوص فرش های فانتزی دیدن نمایید و فرش مرد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید تا در کمترین زمان ممکن درب منزل شما ارسال گردد .
+ برای مشاهده و خرید فرش های فانتزی کلیک کنید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فروش آنلاین فرش
فرش وینتیج یا فرش پتینه
برطرف کردن انواع لکه روی فرش
نکته اصلی مراقبت از فرش ماشینی ایرانی
تمیز کردن فرش ماشینی
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا