فرش کاشان

لکه بری اولیه از فرش

carpet-cleaning.jpg

یکی از معضلات در خانواده ها ایجاد لکه و باقی ماندن آن بر روی فرش ماشینی است . اگر نتوانید به موقع از این امر جلو گیری کنید ، ممکن است لکه ها به عمق قالی و الیاف آن رسوخ کند و پاک کردن آن سخت باشد . ما راهکارهایی را برای از بین بردن اولیه این لک ها برای جلوگیری از باقی ماندن بر روی قالی را به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید از این معضل به خوبی عبور کنید . انواع لکه ها به همراه راهکار ها در ادامه متن قرار داده شده است . در ادامه این مقاله سعی شده است به صورت کامل لکه بری اولیه از فرش ماشینی به طور آسان توضیح داده بشود تا شما نیاز به شست و شوی فرش نداشته باشید .

 

پاک کردن لکه چای و قهوه فرش ماشینی

شما باید چای را فوری و بلافاصله با استفاده از قاشق جمع کنید . بعد از آن با استفاده از پارچه سفید به همراه کمی رطوبت و کف حاصل از مایع ظرفشویی یا شامپو فرش ، محل لکه را به خوبی و چند بار تمیز کنید . اگرهمچنان لکه بر روی فرش ماشینی باقی ماند ، می توانید با استفاده از محلول جادویی آب و سرکه سفید آن را از بین ببرید .

 

لکه شربت یا نوشابه روی فرش

همانند مورد قبلی می بایست با استفاده از یک قاشق لکه ریخته شده را سریعا به صورت سطحی بردارید . سپس با استفاده از یک پارچه سفید نمدار و کف حاصل از مایع های پاک کننده ، جای لکه را پاک کنید . اگر کماکان جای لکه روی فرش باقی بود می توانید آن را با محلول آب و سرکه سفید پاک کنید .

 

پاک کردن لکه آدامس و شمع

با استفاده از یخ می توانید این لکه را پاک کنید . به این صورت که آنها را داخل یک پاک فریز بریزید ، سپس روی لکه بگذارید . بعد از مدتی آن لکه به صورت منجمد یا سفت خواهد شد  ، با استفاه از چاقو  آن را بردارید ،  به صورتی که چاقو به پشت باشد .

 

پاک کردن قیر فرش ماشینی

سریعا لکه را با یک کاردک یا چاقو بردارید . سپس یک کاغذ کاهی بردارید و روی لکه بگذارید . اتو را به صورت گرم یعین خیلی داغ نباشد ، روی کاغذ قرار دهید ، این کار باعث می شود که اثر لکه قیر بر روی فرش ماشینی شما به کاغذمنتقل شود . می توانید این کار را چندین بار با استفاده از کاغذ های تمیز دیگر تکرار کنید ، تا لکه به طور کامل از بین برود .

 

پاک کردن خون از روی قالی

اگر روی قالی شما خون چکید می توانید با استفاده از یخ و آب سرد به همراه کمی مایع پاک کننده ، آن را بشویید . چرا که با استفاده از اب سر ، خون با آب سرد ترکیب شده و از روی قالی پاک می شود .

 

لکه دوده واکس

می توانید با استفاده از یک وسیله مثل قاشق یا چاقو ، اضافه های لکه را به صورت سطحی بردارید و در صورت باقی ماندن لکه آن را با پارچه نم دار و مرطوب پاک کنید . اگر هنوز لکه باقی مانده بود می توانید با استفاده از الکل آن را پاک کنید .

 

جوهر خودنویس

از آنجا که ج.هر خودنویس غلیظ تر از جوهر خودکار است و با ان کمی متفاوت است ، می توانید روی لکه کمی ماست بریزید . محلولی که بدین وسیله ایجاد شده است را با قاشق جمع کنید . باقی مانده جوهر را با استفاده از شوینده و اب و دستمال پاک کنید .

 

جوهر خودکار

با استفاده از اسفنجی که با استفاده از شیر نمدار شده ، لکه را بردارید . بعد از ا« با استفاده از آب و کف و پارچه ، بقیه لکه را پاک کنید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش های 1200 شانه
فرش ماشینی گل برجسته
کنترل کیفیت نخ مورد استفاده در فرش2
خصوصیات فرش 500 شانه
بهترین فرش ماشینی از نظر کیفیت نخ و تراکم چیست ؟
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا