فرش کاشان

فرش ماشینی گل برجسته

carpet-kashan-embossed-flower.jpg

فرش ماشینی کاشان با سابقه طولانی که دارد توانسته پیشرفت های زیادی داشته باشد و در طی این سال ها ما شاهد انواع طرح ها و بافت ها در این صنعت بوده ایم . تولیدکنندگان فرش ماشینی در کاشان پیوسته به دنبال آن هستند که بروز باشند و بهترین محصول را به بازار ارائه دهند که با تکیه بر این موضوع همواره سعی کردند الیاف و نخی که در تهیه فرش استفاده می کنند بهترین کیفیت را دارا باشد و همچنین جدیدترین دستگاه های بافت را برای این امر به کار بگیرند . توسعه این دو عامل سبب شد تا تولیدات فرشهای ماشینی کاشان روز به روز ظریف تر و باکیفیت تر شود که طرح های گل برجسته می تواند نمونه خوبی در این رابطه باشد . در ادامه این مطلب شما را با توضیحاتی درباره فرش ماشینی گل برجسته کاشان همراهی خواهیم کرد که می توانید آن را تا انتها بخوانید و از آن بهره ببرید .


1- فرش ماشینی گل برجسته

فرشهای برجسته و یا به تعبیری دیگر 3 بعدی از جمله آخرین و جدیدترین طرح های فرش ماشینی کاشان است . بافت این نوع طرح ها به شکل ترکیبی است که دو نوع نخ اکریلیک و هایبالک هیت ست شده در آن به کار می رود . وجود نخ هایبالک است که باعث می شود قالی به صورت برجسته درآید ، به این صورت که آن قسمت از فرش که با نخ هایبالک بافته شده طی فرآیند تولید پایین تر می رود که سبب می شود قسمت های دیگر که همان نقشه و طرح اصلی قالی است به شکل برجسته نمایان شود که معمولا قسمت های برجسته یک الی دو میلی متر بالاتر از سطح فرورفته آن است ، و غالبا هم یک یا دو رنگ از رنگ های موجود در این فرشها از نوع هایبالک می باشد . نقشه هایی که در بافت این فرشها بکار می رود عموما طرح های سنتی است که در زمینه صادرات هم بسیار پررونق بوده است .

 

2- فرآیند بافت فرش ماشینی برجسته کاشان

این نوع فرشها از همان اول به صورت برجسته بافته نمی شوند بلکه تولید آن به شکلی است که در ابتدا توسط دستگاه بافت فرش ماشینی به همان صورت تخت و صاف تولید می شود و در مرحله ای که فرش باید پردازش شود آن را در برابر حرارت قرار می دهند که در نهایت بخش هایی که نخ هایبالک هستند آب شده و پایین تر می روند که این عمل باعث می شود نقوش و طرح ها به شکل برجسته درآیند . این اختلاف سطح در قسمت زمینه و نقشه قالی نشان از ظرافت و زیبایی کار دارد که ضخامت آن نسبت به فرشهای دیگر کمتر است .

 

3- علت رونق گرفتن فرش ماشینی گل برجسته کاشان

فرش ماشینی گل برجسته کاشان مدت کوتاهی از بازار دور بود تا زمانی که فرش ماشینی 1200 شانه تولید شدند که زمینه را برای بافت دوباره ی این طرح فراهم کردند . فرآیند تولید این فرشها به طوری است که فاصله قرار گرفتن نخ ها در کنار هم باید خیلی کم باشد و یا به اصطلاح فشرده باشد که سابقا فرشهای 500 شانه این ویژگی را داشتند اما با افت تولید آن ها طرح های برجسته هم کنار گذاشته شدند . اکنون که فرش 1200 شانه این امکان را می دهند دوباره طرح های برجسته به روی کار آمدند که بسیار ظریف و زیبا هستند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
همه چیز در مورد فرش کاشان
فرش ماشینی ابریشم گونه
روش های خرید فرش ماشینی کاشان
وضعیت و حالت پرزهای فرش
خرید یک فرش خوب
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا