فرش کاشان

بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون کدام است ؟

choose-best-color-carpets-decoration.jpg

فرش را می توان عضو جدا نشدنی از دکوراسیون داخلی منازل ایرانی به شمار آورد و هم چنین می توان از آن ها به عنوان لوکس ترین وسیله در دکوراسیون نام برد . در بیشر مواقع نمی توان یک فضای لوکس و شیک را بدون یک تخته فرش ایرانی تصور کرد . در صد و پنجاه سال پیش یکی از نویسنده و شاعر آمریکایی به نام ادگار آلن گفته است :روح یک خانه فرش است . به این معنی که فرش به عنوان اساس و پایه طراحی خانه می باشد . و تمام وسایل تحت تاثیر آن می باشند . زمانی که برای اتاقی فرش را انتخاب می کنید یعنی تمامی چیدمان آن را انتخاب کرده اید . در واقع با انتخاب فرش برای پذیرایی رنگ اصلی آن را تعیین کرده اید . بعد از انتخاب فرش می توانید سراغ انتخاب مبل و دیگر وسایل بروید .

 تاثیر کفپوش ها

کف پوش را می توان به عنوان دیوار پنجم به حساب آورد و رنگ آن به اندازه ی رنگ پارچه مبلمان و دیوار های آن دارای اهمیت می باشد . با انتخاب یک کف پوش مناسب برای اتاقتان می توانید مابقی انتخاب ها را دلچسب تر و آسان تر کنید . بنابراین باید هنگام خرید فرش رنگ کف پوش هایتان را در نظر بگیرید . برای مثال اگر منزلتان دارای کف پوش با رنگ خنثی می باشد . انتخاب سایر وسایل برایتان آسان تر خواهد بود اما اگر رنگ طیف رنگی به کار رفته برای انتخاب وسایلتان در طیف رنگ قهوه ای است ، حتما باید فرش هایی را انتخاب نمایید که رنگشان با رنگ کف پوش هایتان دارای هماهنگی باشد . البته تعدادی از کارشناسان دکوراسیون بر این عقیده اند که تضاد رنگ بین کف پوش فرش باعث خود نمایی بیشتر فرش و سایر وسایل منزل می شود . بنابراین اگر به تضاد یا کنتراست در دکوراسیون علاقه دارید بهتر است که از رنگ های متضاد استفاده نمایید ، اما اگر به هماهنگی یا هارمونی بین وسایل منزلتان علاقه دارید بهتر است که از رنگ های مکمل استفاده نمایید . البته از این نکته نمی توان چشم پوشی کرد که رنگ دیوار و کف باید متناسب با همدیگر انتخاب شود .

 

گردش رنگ

یکی از ارکان اساسی در دکوراسیون گردش رنگ در تمامی فضا می باشد که می توانید آن را به سادگی اجرا نمایید . می توانید فرشی را انتخاب کنید که دارای یک یا چند رنگ می باشد و رنگ های بکار رفته در زمینه فرشتان را در سایر وسایل و قسمت های خانه تان به کار بگیرید . برای انتخاب فرش های تک رنگ بهتر است برای هماهنگی بیشتر آن با خانه تان از رنگ های مکملش در سایر وسایل استفاده کنید و از استفاده همان رنگ فرشتان در سایر قسمت های خانه بپرهیزید . برای انتخاب رنگ مناسب برای وسایل و فرشتان می توانید سراغ کمد لباس هایتان بروید و از رنگ های لباس هایتان الهام بگیرید . زیرا رنگ هایی که برای لباس هایتان انتخاب کرده اید رنگ هایی هستند که باعث جذاب تر شدنتان می شود و اصطلاحا می گویند به شما می آید . استفاده از این رنگ ها در اتاقتان نیز دارای همین تاثیر می باشد و منزل شما نشانه ی شخصیت و روحیات شما است . اگر تعداد زیاد رنگ ها باعث کیج شدن شما شده است می توانید از قانون سه گانه صلایی استفاده کنید . به این صورت که ابتدا سه رنگ انتخاب نمایید و سپس از تنالیته های این سه رنگ در سایر جاهای منازلتان استفاده نمایید و حتی از نسبت 60-30-10 می توانید استفاده کنید . به این معنا که از رنگ اصلی 60 درصد در منزلتان استفاده کنید و 30 درصد از رنگ ثانویه و 10درصد هم از رنگ سوم استفاده کنید . به عنوان مثال می توانید از رنگ اصلی در دیوار ها و مبل ها استفاده کنید و رنگ فرش را از رنگ ثانویه انتخاب کنید . از رنگ سوم برای وسایل تزیینی مانند کوسن ها ،گلدان ها و غیره استفاده کنید . برای رنگ کردن منزلتان پیشنهاد می شود که هر چه بالا تر می روید از رنگ های روشن تر استفاده نمایید مانند طبیعت که این عمل آرامش شما را افزایش می دهد . 

 

بررسی تاثیر رنگ ها در دکوراسیون

فرش های موجود در بازار دارای پنج رنگ زمینه می باشند لاکی ، گردویی ، آبی ، سرمه ای و کرم و از مابقی رنگ ها در بستر این رنگ ها استفاده می کنند که در ادامه هر کدام را بررسی می کنیم .

فرش با رنگ زمینه ی کرم : فرش کرم به دلیل رنگ خاصی که دارد بسیار چشم نواز می باشد ، زیرا این رنگ هیچ گاه باعث آزار چشم نمی شود . و باعث تسکین و آرامش آن می شود . رنگ های خنثی مانند کرمی را می توان برای تمامی محیط ها استفاده کرد زیرا رنگ کرم یک رنگ تکمیلی می باشد در کنار تمامی رنگ ها جلوه خوبی ایجاد می نماید . به علاوه کارشناسان برای مکان های کوچک رنگ های روشن را توصیه می کنند . زیرا هر چه کف یک اتاق روشن تر باشد آن اتاق بزرگتر به نظر خواهد رسید .

فرش با رنگ زمینه ی سورمه ای : فرش های سرمه ای اصولا آرامش بخش هستند . زیرا رنگ سرمه ای نشان دهنده ی آرامش است . باعث کاهش تنفس ،نبض و فشار خون می شود و همچنین باعث می شود که مکانیسم های خود محافظ در بدن فعال شوند برای تجدید نیرو . برای داشتن دکوراسیون مدرن می توانید از این رنگ استفاده نمایید . به دلیل تیره و گرم بودن این رنگ باعث می شود که اتاقتان کوچکتر به نظر برسد بنابرابن برای خانه های که بزرگ می باشند می توانید با انتخاب رنگ های سرمه ای یا آبی محیطی دلنشین تر و صمیمی تر به وجود بیاورید .

فرش با رنگ زمینه گردویی : رنگ گردویی نیز جزو رنگ های گرم می باشد . این رنگ را سمبل طبیعت و زمین می دانند . این رنگ باعث می شود که به خانه آرامش داده شود . کارشناسان دکور توصیه می کنند علاوه بر استفاده از رنگ گردویی برا دعوت طبیعت به منزلتان در کنار آن از وسایل حصیری ، سنگ های زیبا و غیره استفاده کنید .
شما می توانید برای خرید و دیدن انواع فرش های ماشینی با رنگ های متنوع به فروشگاه آنلاین کاشان فرش مراجعه نمایید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش 700 شانه ارزان
همه چیز در مورد فرش دستبافت و تفاوت آن با فرش ماشینی
موارد مهم برای انتخاب فرش ماشینی شرکت
لیست قیمت فرش ماشینی
کانال تلگرام فرش
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا