فرش کاشان

فرش جدید برای دکوراسیون ویلا

deco-vila.jpg

 

متحول کردن دکوراسیون ویلا با جدیدترین مدل فرش ماشینی

مدل فرش جدید و متحول کردن دکوراسیون با فرش یکی از مباحث مهم دکوراسیون داخلی در هر فضا می‌ باشد و می ‌تواند به زیبا تر و دلپذیر تر شدن خانه شما کمک شایانی کند. با وجود این که فرش بر روی کف قرار می گیرد و ممکن است این گونه به نظر بیاید که چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که این عنصر در متحول کردن دکوراسیون ویلا نقشی اساسی ایفا می‌کند. لازم به ذکر است که انتخاب مدل فرش جدید مناسب برای هر محیط تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی همچون ابعاد فضا، حس و حال محیط، رنگ و ابعاد فرش قرار دارد.

برخی از اصول پایه ‌ای در زمینه چگونگی انتخاب مدل فرش جدید

• توجه به نوع کاربری فضا
فرش ماشینی مناسب برای فضا بایستی با توجه به کاربری آن تعیین گردد، به عنوان مثال انتخاب فرش ماشینی مناسب برای راه روها یا آشپزخانه ‌ها متفاوت از نشیمن یا ناهارخوری می باشد. از سوی دیگر مدل فرش جدید که برای راهروها یا آشپزخانه انتخاب می ‌کنید بایستی به راحتی تمیز شود و همچنین توصیه می شود از رنگ‌های تیره انتخاب کنید، به این علت که احتمال کثیف شدن فرش در این محیط ها بیش از هر جای دیگر منزلتان است.
• توجه به ابعاد و اندازه فضا
 قبل از آن که اقدام به انتخاب فرش ماشینی برای فضای خاصی از دکوراسیون ویلای خود کنید، محیط را را اندازه بگیرید. ابعاد فضا را حدس نزنید، بلکه به کمک یک متر مساحت فضای موردنظرتان را محاسبه کنید و از این طریق به انتخاب فرش مناسب اقدام کنید. موردی که در رابطه با ابعاد فرش مناسب باید به آن توجه داشته باشید این است که بهتر است فرش مدنظرتان کوچک یا خیلی بزرگ نباشد، بلکه به صورتی انتخاب گردد که وسایل و مبلمان فضا را به یکدیگر متصل کند.
• شکل و فرم مناسب فرش
 درست است که رایج ترین شکل فرش نوع مستطیلی آن است، اما شما به هیچ وجه مجبور نیستید در تمامی فضاهای منزلتان از شکل رایج استفاده کنید. گاهی اوقات انتخاب فرش غیر معمول فضا را زیباتر می سازد. برای مثال اگر میز ناهارخوری یا میز پذیرایی گردی دارید به شما پیشنهاد می شود یک فرش گرد با قطر بیشتر را خریداری کنید تا یک فرش مستطیلی چرا که جلوه و نمای بیشتری خواهد داشت.
• رنگ و طرح فرش مناسب
جهت انتخاب فرش مناسب به انتظاراتی که از آن دارید به خوبی فکر کرده و بیندیشید. این که آیا این فرش قرار است در یک محل پر رفت و آمد به کار گرفته شود یا جنبه تزیینی آن ارجحیت دارد؟ در انتخاب طرح مناسب بایستی بر این مورد آگاه باشید که فرش‌ها روش بسیار خوبی برای افزودن رنگ به دکوراسیون داخلی ویلا می باشند، در حقیقت مدل فرش‌ ماشینی می‌توانند به هر فضا شخصیت ببخشد.
• جنس فرش مناسب
 فرش‌های متنوع به لحاظ جنس و نوع ماده استفاده شده در آن‌ها برای فضاهای مختلفی مناسب می باشند. عواملی همچون داشتن بچه یا حیوان خانگی نیز بر انتخاب فرش مناسب از نظر جنس و مواد اولیه اثر می ‌گذارند. اکریلیک ماده بسیار بادوام و باکیفیتی می باشد که برای فرش ‌های راهروها بسیار مناسب است، از طرف دیگر ویسکوز دوام کمتری دارد اما در عوض درخشش بیشتری دارد و برای فضاهای پر رفت و آمد توصیه نمی‌ شود.

مدل فرش جدید و فضای داخلی فرش

مدل فرش جدید این توانایی را دارد که کف را به عنصر عمده فضا تبدیل نماید. فرش ها تکه های مجزایی از پوشش کف می باشند که در بیشتر موارد با حاشیه های زیبا و اندازه استاندارد بافته می شوند و به منظور پوشاندن تمام کف اتاق استفاده نمی شوند.
در زمینه چیدمان لوازم و انتخاب اثاثیه مرتبط و هماهنگ با دکوراسیون داخلی ویلا، مبلمان و میزها، وسایلی مثل تابلو ها، آباژور، آینه و کنسول و... از جمله مهم ترین عناصری می باشند که در خانه های ما وجود دارند که برای چیدمان آن ها در کنار یکدیگر به یک عنصر نظام بخش نیازمند هستیم که قادر باشد کلیه عناصر را به بهترین نحو ممکن سازمان دهی نموده، ما را از سردرگمی نجات دهد و نظام فضایی را در خانه ما حکم فرما کند.
از جمله مهم ترین عناصری که قادر است در این زمینه به ما کمک کند تا چیدمان مطلوبی برای دکوراسیون ویلای خود داشته باشیم، مدل فرش جدید است. تناسب فرش، مبلمان و لوازم دکوراتیو مورد استفاده در فضا از ابتدایی ترین نکاتی می باشد که بایستی در چیدمان خانه به آن توجه داشت.
به عنوان مثال توصیه می شود در سبک مدرن با مبلمان ساده و بدون تزئینات از فرش هایی که حال و هوای مدرن را دارند، در سبک روستیک که حال و هوای روستایی دارا هستند از فرش هایی با نقشه های ساده همچون گلیم و جاجیم و در سبک کلاسیک از یک مدل فرش جدید با نقشه های اصیل و سنتی همچون فرش هایی با نقشه های ایرانی استفاده کنیم. گفتنی است که فرش طرح گلپری 1000 شانه و فرش ماشینی تیمچه 1200 شانه ، پرطرفدارترین مدل فرش جدید در بازار هستند.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش مناسب دکوراسیون شرقی
انواع روش تمیز کردن فرش ماشینی
خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش کاشان
تشخیص فرش ماشینی اصل چگونه است
سلیقه شما برای انتخاب فرش به صورت صحیح
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا