فرش کاشان

فرش با قیمت ارزان

cheap-carpets.jpg

برای ما ایرانیان فرش ماشینی لازمه هر خانه و منزل محسوب می شود . در بازار های جهانی نیز محبوبیت فرش های ماشینی آشکار است اما علاقه ایرانیان در این زمینه بیش از سایرین بوده و خانه بدون فرش مکان آرام و مناسبی برای زندگی نخواهد بود . دقت و ظرافتی که خریداران هنگام انتخاب محصول به خرج می دهند گوایای اهمیت فرش ماشینی از نظر کیفیت ، دوام و هماهنگی با سایر وسایل و دکوراسیون است . شرایط اقتصادی به گونه ای رقم خورده است که یکی از آیتم ها و موارد جذب در خرید قیمت ارزان و مناسب است ، در تبلیغات مختلف خصوصا کالاهایی مانند فرش که قیمت نسبتا بالایی دارند بلد کردن واژه قیمت ارزان راهکار جالبی برای فروش بیشتر است . با این اوصاف خرید و فروش فرش های ماشینی ارزان قیمت در اکثر فروشگاه ها به چشم می خورد ، اما هر قیمت ارزانی الزاما بد و بی کیفیت نخواهد بود . ممکن است فرش های ارزان قیمت بر اثر چندین عامل و چندین حالت مختلف قیمتی ارزان تر از هم نوعان خود داشته باشند . علل و حالت هایی که در ادامه این مقاله به بررسی آن ها خواهیم پرداخت .

 

آیا فرش ارزان قیمت بخریم ؟

پاسخ به این سوال برای افراد غیر متخصص می تواند بسیار دشوار تلقی شود . چرا که در دید اول به نظر می رسد فرش ارزان قیمت فرشی بی کیفیت و بی دوام است . هر چند در حالت مخالف افراد متقلب و سودجویی هستند که فرش  های بی کیفیت را به قیمت گزاف به فروش می رسانند . به هر حال سوال ما این است که خرید فرش از فروشگاه هایی که فرش های ماشینی را به قیمت ارزان عرضه می نمایند کار درستی ست یا خیر ؟ قطعا این ارزانی بی حکمت نیست اما اگر بر اساس منطق و دلیل باشد می تواند منجر به خریدی مقرون به صرفه و مناسب شود . برای مثال فروش فرش های عمده ، خرید مستقیم از کارخانه به صورت خرید از فروشگاه های آنلاین و اینترنتی ، خرید مستقیم از کارخانه به صورت حضور فیزیکی ، خرید از مراکز پخش عمده ، خرید در دوره های تخفیف ، خرید در جشنواره ها و نمایشگاه ها و ... می تواند مبادله ای منطقی و ارزان قیمت را رقم بزند .

 

خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش

تا قبل از ظهور و پا گرفتن شبکه های اینترنتی و مبادلات آنلاین بهترین روش خرید و فروش خرید بدون واسطه از تولید کننده بود . این روش بسیار مطمئن تر از سایر روش های مبادله هم برای خریدار و هم برای فروشنده لحاظ می شد اما خالی از اشکال نبود و در این روش باید دردسر هایی مانند بعد مسافت خصوصا برای خریدارانی که از شهر تولید کننده فاصله داشتند را در نظر گرفت .  مهم ترین مزیت این روش رویارویی خریدار با فروشنده و خرید بدون واسطه بود که در نهایت با حظف هزینه های واسطه محصول ب کمترین قیمت ممکن به دست خریدار می رسید . مراجعه مستقیم و ارتباط بی واسطه تولید کننده را از نیاز ها و سلایق مشتریان آگاه کرده و تولید کننده در راستای نزدیک کردن محصول با ذائقه خریدار گام بر می دارد . خبرگان و کارشناسانی که در کارخانه حضور دارند با روی باز و بدون غرض ورزی به رایزنی در مورد محصولات بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان می پردازند در حالی که عمده فروشندگان و مغازه داران آگاهی و اطلاعات کاملی در زمینه فرش و قالی نداشته و گزینه مناسبی جهت مشورت نیستند .

 

فرش ماشینی با پایین ترین قیمت ممکن

در روشش خرید به ضورت حضور فیزیکی در کارخانه ، با وجود هزینه ارزان محصول ممکن است خریدار پس از لحاظ هزینه های سفر و طی مسافت تا کارخانه ، خرید به این روش را مقرون به صرفه ندانسته و به دنبال روشی دیگر باشد . در واقع مشکل اصلی خرید مستقیم به صورت حضوری بعد مسافت و فاصله است حال آنکه رشد تکنولوژیو شبکه های مجازی منجر به حذف مرز های جغرافیایی و یکپارچه کردن جهان شده است . اولین و کم هزینه ترین روش خرید در مورد هر محصولی خرید آنلاین با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی خواهد بود . در خرید آنلاین به علت مجازی بودن فروشگاه ، تولید کننده ، خریدار ، فروشنده و ... رعایت جانب احتیاط بسیار مهم و ضروری ست . تعدد وب سایت ها ممکن است کمی گیج کننده باشد اما وب سایت های معتبر و رسمی کارخانه جات زیاد نبوده و با سرچ و جست و جو می توانیم از آن ها مطلع شویم . پیدا کردن فروشگاه معتبر گام اول در خرید ارزان قیمت فرش ماشینی خواهد بود . علل ارزان قیمت بودن فرش های ماشینی در فروشگاه های آنلاین پر شباهت با روش خرید مستقیم حضوری است با این تفاوت که هزینه های جابجایی و سفر حذف شده و از طرف دیگر مزایای دیگری به همراه دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم .

 

مزایا و علل قیمت ارزان محصول در فروشگاه های آنلاین

حذف هزینه های واسطه ، سربار و دلالان
وجود رقابت شدید بین تولید کنندگان شهر کاشان به علت تعدد برند ها
استفاده از بهترین روش ها و بهترین ماشین آلات تولید که هزینه نهایی کمتری دارند
 خرید عمده مواد اولیه ارزان قیمت توسط تولید کنندگان با سابقه و وارد کردن مستقیم الیاف وارداتی که هزینه مواداولیه و به طبع هزینه تولید را کم می کند . استفاده از کارگران و نیرو های کاری محلی و منطقه ای که با برگزاری دوره های اموزشی آن ها رامتخصص می نمایند .

 

نکته قابل توجه در خرید ارزان قیمت فرش ماشینی

دیده شده است که فروشندگان و واسطه گران فرش های درجه دو و سه را به قیمتی ارزان از کارخانه خریداری کرده و به اسم محصولات ناب ، مرغوب و درجه یک به قیمت بیشتر از قیمت محصولات درجه دو و سه به فروش می رسانند . قیمتی که از محصولات درجه دو و سه بیشتر اما از قیمت محصولات درجه یک کمتر است و این تفاوت قیمت را با عنوان فروش به قیمت ارزان مورد سوءاستفاده قرار می دهند . یکی از دلایل انتخاب برند معتبر و سایت رسمی همین عدم سوءاستفاده‌ها و اطمینان از خرید است . گروه تولیدی کاشان فرش از برند ها و تولید کنندگان قابل اعتمادی ست که در عمر طولانی خود نماد صداقت و تولید محصولات با کیفیت بوده است . وب سایت رسمی کاشان فرش بهترین فروشگاه اینترنتی جهت خرید فرش ماشینی ارزان قیمت و باکیفیت می باشد . نگاهی به این وب سایت رسمی می تواند ما را در امر خرید محصولی درجه یک و اصیل یاری نماید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
انتخاب بهترین فرش ماشینی کاشان
شیوه بافت فرش ماشینی
خرید مستقیم فرش از کارخانه
تفاوت فرش با اقسام دیگر
قوانین انداختن فرش ماشینی در دکوراسیون
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا