فرش کاشان

قیمت فرش ماشینی کاشان

carpet-pric.jpg

برای قیمت گذاری بر روی هر محصول ، اتحادیه برای آن محصول وجود دارد که بر اساس آن قیمت را به طور معمول با توجه به متوسط قیمت بیان شده ، تعیین می کنند . یکی از این محصولات ، قیمت فرش ماشینی می باشد که اتحادیه مربوط به آن قیمتی را برای آن تعیین می کند . تعیین این قیمت با توجه به خصوصیات فرش و مواد به کار رفته در آن تعیین می شود . در اینجا به بررسی عوامل موثر در قیمت فرش می پر داریم :
عوامل موثر بر قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی تحت تاثیر عوامل مختلفی ، تغییرات زیادی داشته است . شاید تا به حال به این نکته بر خورد کرده باشید قیمت یک فرش با توجه به اینکه از نظر ظاهر و طرح یکی می باشد اما از نظر قیمت متفاوت است و این سوال برای شما ایجاد می شود که چرا تفاوت قیمت هست ؟
عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش ماشینی عبارتند از :
1.    جنس الیافی که در بافت فرش استفاده می شود
2.    تعداد شانه و تراکم در بافت فرش
3.    نوع دستگاهی که فرش با آن بافته می شود
جنس الیاف :
ازعوامل موثربر قیمت فرش ، جنس و کیفیت الیاف به کار رفته در بافت فرش می باشد . امروزه در برخی از کار خانه ها ی تولید فرش از الیافی چون : اکریلیک ، پشم و پلی استر یا BCF استفاده می کنند . از نظر جنس و کیفیت بهترین الیاف ، پشم و اکریلیک می باشد . از این رو قیمت فرش های بافته شده با الیاف پشم و آکریلیک بالاتر از فرش بافته شده با الیاف پلی استر یا BCF می باشد .
تراکم فرش :
میزان تراکم فرش رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد . منظور از تراکم تعداد گره های به کار رفته در یک متر مربع از طول فرش می باشد . هرچه تعداد گره در فرش بیشتر استقامت آن بالا می رود .
شانه فرش :
منظور از شانه فرش تعداد گره به کار رفته در بافت فرش دریک متر مربع از عرض آن می باشد . این موضوع نیز در قیمت فرش ماشینی تاثیر دارد و قیمت این محصول را بالا می برد .
نوع دستگاه بافت :
از دیگر مواردی که در قیمت فرش تاثیر دارد نوع دستگاهی است که در بافت فرش به کار می رود . امروزه در بافت فرش های ماشینی از دستگاه هایی چون : HCP یا ASR و HCI استفاده می شوند . البته عواملی دیگری نیز در قیمت فرش تاثیر گذار است مثل : اندازه فرش ، رنگ به کار رفته در فرش و شرکت تولید کننده فرش از مواردی که در قیمت قالی موثر است .
اندازه فرش :
امروزه فرش در اندازه های مختلفی بافته می شود اما پرکاربرد ترین اندازه فرش ، فرش در اندازه ی 6 ، 9 یا 12 متری می باشد . به مراتب با توجه به اینکه اندازه فرش متفاوت است قیمت آن نیز متفاوت است یعنی در فرش 6 متری به دلیل سایز کوچک آن قیمت پایین تری نسبت به فرش 9 یا 12 متری دارد .
رنگ بندی فرش :
امروزه برای تمامی سلیقه ها دربازار ، فرش با تنوع طرح و رنگ ، بسیاری وجود دارد . به طور کلی تعداد رنگ به کار رفته درهر فرش ماشینی 8 یا 10 یا 12 رنگ می باشد . هر چه تعداد رنگ به کار رفته در فرش بیشتر قیمت آن نیز بالا تراست .
شرکت تولید کننده فرش : 
مسلما شرکت های تولید کننده معتبر و مطرح برای جذب و نگه داشتن مشتریان خود کیفیت فرش خود را بالا می برند و این امر سبب بالا رفتن قیمت فرش ماشینی می شوند .

مقایسه قیمت فرش ماشینی
فرش دستبافت به دلیل بافته شدن با الیاف طبیعی دارای قیمت بالا تری نسبت به فرش های ماشینی می باشد . اما فرش ماشینی خود از نظر قیمت در مقایسه با یکدیگر متفاوت است .
انواع فرش های ماشینی عبارتند از:
1.    فرش 500 شانه
2.    فرش 700 شانه
3.    فرش 1000 شانه
4.    فرش 1200 شانه
البته فرش ماشینی 700 شانه ، خود به سه دسته
-    فرش 700 شانه واقعی
-    فرش طرح 700 شانه
-    فرش 700 شانه تبدیلی
تقسیم می شود .
از نظر قیمت ، فرش 500 شانه نسبت به فرش 700 شانه قیمت پایین تری دارد . فرش 700 شانه که به سه دسته تقسیم می شود نیز دارای قیمت های متفاوتی هستند قیمت فرش 700 شانه واقعی نسبت به فرش 700 شانه تبدیلی و فرش طرح 700 شانه بالاتر می باشد . فرش 1000 شانه نسبت به فرش های 500 و 700 شانه گران تر و به مراتب فرش 1200 شانه از قیمت بالاتری برخوردار است .

خرید فرش ماشینی
شما برای خرید فرش ماشینی می توانید به دو صورت فیزیکی (حضور در کارخانه ) یا آنلاین اقدام کنید . بهترین و سریعترین روش برای خرید یا مقایسه یا انتخاب فرش به صورت اینترنتی می باشد . برای خرید فرش ماشینی کاشان ، با قیمتی ارزان می توانید به شرکت فرش کاشان ، که یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش بهترین فرش ماشینی و با کیفیت بالا درطرح های مختلف می باشد مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید . البته قابل ذکر است می توانید در این فروشگاه خرید خود را به صورت حضوری نیز انجام دهید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
فرش با قیمت ارزان
معرفی برترین دستگاه های تولید کننده فرش ماشینی
چگونه می توانیم فرش ماشینی را با قیمت مناسب بخریم ؟
بهترین برند فرش
فرش مناسب اتاق خواب
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا