فرش کاشان

جدیدترین فرش های 1500 شانه

new-1500-carpet.jpg

جدیدترین طرح فرش های 1500 شانه کاشان که دکوراسیون منزل شما را متحول می کند

فرش ۱۵۰۰ شانه ایرانی از نظر طرح و رنگ بسیار متنوع است به گونه ای که در ۱۹ طرح مختلف دسته‌بندی شده اند و هرکدام نیز دارای زیر شاخه هایی هستند، از همین رو پاسخگوی بسیاری از سلایق بوده و این که دارای جایگاه خاصی در دکوراسیون مدرن است. با وجود این تعاریف طرح های فرش 1500 شانه ایرانی را در چند دسته مختلف می توان جای داد اما از بین آن ها، سه دسته کلی یعنی لچک ترنج ، خشتی و افشان وجود دارد که از محبوب بیشتری نزد مشتریان برخوردار اند و ما در ادامه مطلب به شرح آن ها می پردازیم.

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح لچک ترنج

لچک در لغت به معنای گوشه است که در گوشه‌های بیشتر فرش‌ های ایرانی این طرح مثلث شکل قابل رویت است. ترنج که جز جدایی ‌ناپذیر طرح لچک است به طور معمول به شکل دایره و بیضی است. لازم به ذکر است طرح ترنج در قسمت مرکزی فرش کاشان و به صورت یک مدال قرار می‌گیرند، همچنین این طرح از خطوط و نقوش زیادی تشکیل شده است.

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح خشتی (قابی)

طرح خشتی را می توان دیگر طرح پرطرفدار ایرانی به حساب آورد که در سایر کشورها نیز علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. باید گفت که در طرح خشتی یا قابی، مستطیل‌هایی پر نقش و نگار و به شکل خشت‌ در کنار هم قرار گرفته‌اند که گاه به صورت منظم و گاهی به صورت نا منظم، در کنار یکدیگر خودنمایی می‌کنند.

فرش ۱۵۰۰ شانه طرح افشان

همان‌ طور که از نام این طرح مشخص است این طرح آکنده از گل و بوته‌های افشان و پراکنده است و در سرتاسر می توان آن ها را مشاهده کرد. فرش با طرح افشان در اکثر مواقع بدون ترنج و لچک بافته می‌شود.

ویژگی های فرش 1500 شانه کاشان

همان طور که می دانید فرش کاشان از گذشته تا کنون همیشه در فرهنگ ایرانی یک وسیله جدایی ناپذیر از دکوراسیون و چیدمان خانه های مردم ایران بوده و هست. در طی سال های اخیر با وجود ورود طرح و نقش های جدید و فانتزی، فرش ایرانی و فرش های دیگر شهرهای معروف ایران مثل فرش نایین ، فرش کاشان ، فرش قم و فرش های مشابه، جایگاه اولیه خود را از دست نداده اند. فرش ماشینی که در بازار موجود است دارای کیفیت و خصوصیات مختلفی هستند برای مثال فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان با تراکم ۴۵۰۰ جزو فرش های پر تراکمی است که در بازار موجود است.
دلیل محبوبیت فرش ۱۵۰۰ شانه را می توان به خاطر وجود عواملی همچون ضد حساسیت بودن، بدون پرزدهی و یا پرز دهی خیلی کم، وجود نخ کیفیت بالا در تار و پود آن که با عنوان نخ اکرولیک در بازار شناخته می شود و بسیاری از عومل دیگر دانست. اگر بخواهیم جدیدترین و ریزبافت ترین فرش های ماشینی در دنیا را به شما معرفی کنیم بی شک فرش های ۱۵۰۰ شانه را معرفی خواهیم کرد، گفتنی است این نوع فرش زیبایی و کیفیت منحصر به فردی را داراست.
لازم است بدانید که به تعداد ريشه یا گره رنگ در هر متر عرض فرش، شانه فرش می گویند. برای مثال اگر گفته شود که فلان فرش ، فرش 1500 شانه می باشد منظور فروشنده این است که در هر ۱ متر عرض آن فرش، ۱۵۰۰ ریشه یا گره رنگ بافته شده است، همانطور که منظور از فرش ۷۰۰ شانه ، این است که در هر متر عرض فرش تعداد ۷۰۰ ريشه یا به عبارتی گره رنگ، بافته شده است. شانه‌های رايج بازار عبارتند از فرش ۵۰۰ شانه ، 700 شانه، ۱۰۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه و همچنین ۱۵۰۰ شانه که نوع 1500 شانه آن جزو مرغوب ترین و با کیفیت ترین نمونه فرش ماشینی به حساب می آید و توصیه می شود در صورت موجود بودن بودجه کافی، حتما این نمونه از فرش ماشینی را تهیه نمایید.

ویژگی های طرح فرش 1500 شانه کاشان

قیمت فرش 1500 شانه وابسته به کیفیت و سایز آن است و هر چه سایز، میزان کیفیت و دوام فرش 1500 بیشتر باشد، به همان میزان قیمت آن بالاتر می باشد، امروزه می توان فرش با قیمت 100 هزار تا 100 میلیون را بازار پیدا کرد. فرش ۱۵۰۰ شانه به خاطر ظرافت و ریز بافت بودن و همچنین تنوع طرح بسیار بالای خود توانسته طرح هایی بسیار خارق العاده و بی نظیری را به بازار ارائه کند.
ظرافت فرش های ۱۵۰۰ شانه کاشان به حدی زیاد است که تشابهات زیادی را با انواع فرش دستبافت دارد. کلام آخر این که تمامی این طرح ها  علاوه بر کیفیت بالای هنری، با رنگ بندی دلنشینی توسط کارخانه فرش کاشان به منظور تولید محصولی زیبا، با دوام و چشم نواز به بازار ارائه می شود. طرح های تمامی فرش 1500 شانه کاشان به گونه ای است که تا سالیان سال همچنان جزو طرح های پرطرفدار بوده و شما می توانید با خیالی آسوده اقدام به خرید فرش ماشینی 1500 شانه کاشان، نمایید.

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
سلیقه شما برای انتخاب فرش به صورت صحیح
نحوه شستشوی اصولی فرش
مراحل تولید فرش ماشینی
فرش ماشینی گل برجسته
روش های عمده فروش فرش ماشینی کاشان
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا