فرش کاشان

چند دلیل برای خرید فرش

reasons-buy-carpet.jpg

در این مقاله می خواهیم چند دلیل برای خرید فرش ماشینی را برای شما به همراه ویژگی هایی که دارد بیان کنیم و اینکه چرا باید قالی ماشینی خرید . می توان گفت که یکی از قالی هایی که امروزه مردم به خاطر قیمت مناسب و طرح های دستبافت گونه و زیبا از آن استفاده می کنند فرش ماشینی است . حال چند دلیل قانع کننده برای این که حتما قالی ماشینی بخرید برای شما بیان خواهیم کرد .

 

1 – طرح های بروز فرش

اکنون با تغییر سبک زندگی و تغییر سلایق ، مردم به سمت قالی هایی رو می آورند که دارای طرح های بروز و همگام با سلایق آنها باشد . فرشهایی که دارای این ویژگی هستند قالی های ماشینی هستند . این فرش ها با استفاده از دستگاه های بافنده ، بافته می شوند و داررای طرح های از پیش طراحی شده اند . این طرح ها و نقشه ها توسط طراحان گرافیک و نقشه کشی نساجی کشیده و با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری طراحی می شوند . این طراحان با الهام از وقایع و فرهنگها و سلایق امروزی این نقشه ها را طراحی می کنند .

 

2 – انعطاف فرش ماشینی

یکی از بارز ترین ویژگی های قالی های ماشینی انعطاف انها است . این فرشها دارای انعطاف بالا هستند و برای انواع مکان ها می توانید از آن استفاده کنید .

 

3 – هزینه کم فرش ماشینی

فرش ماشینی دارای هزینه بسیار کمتر از قالی های دستبافت کاشان و یا تبریز است . در ابتدا این قالی ها که تولید می شدند مردم با آنها آشنا نبودند به همین دلیل بیشتر دستبافت می خریدند . کم کم با افزایش تولید و همچنین واردات فرش ماشینی بلژیکی مردم متوجه کیفیت و قیمت این قالی ها شدند و به انها روی آوردند . اکنون نیز به خاطر تولید انبوه فرشها در کاشان و همچنین ساخت در داخل ایران قیمت این قالی ها بسیار کاهش یافته است . البته بسته به هر طرح ، اندازه و تراکم این قالی ها دارای قیمت و ارزش متفاوتی هستند بنابر این قبل از خرید درباره قالی ماشینی و قیمت آن حتما تحقیق کنید .

 

4 – قابلیت تعویض فرش در بازه زمانی کمتر

همانطور که گفتیم فرش ماشینی به این علت که دارای قیمت کمتر و با صرفه تر نسبت به فرش دستبافت است خرید آن راحت تر است . هم چنین اگر راغب شدید که قالی خود را طی مدتی به هر دلیلی تعومیض کنید چون هزینه کمتری دوباره باید بپردازید این کار برای شما راحت تر از تعویض قالی دستبافت خواهد بود . این تعویض می تواند از تغییر دکوراسیون و خرید مبلمان و کمد ها و دیگر وسایل تزیینی ارزان تر و با صرفه باشد . اگر هم احساس کردید فرشتان دارای قابلیت فروش است می توانید ان را در سایت های مختلف به اشتراک بگذارید و آنها را بفروشید . برخی ها به این علت که به نو بودن قالی نیاز ندارند و آن را برای مکان هایی همچون خانه های دور افتاده ، محل کار و یا مکان های دیگر احتیاج دارند بنا بر این نیاز به هزینه اضافی ندارند .

نکته : به این دلیل که در فرشهای دستبافت از الیاف طبیعی استفاده می کنند ممکن است مولد حساسیت برای شما باشد . البته این نکته هم باید اعتراف کرد که در قالی های ماشینی قدیمی پرزدهی فراوان بود به همین دلیل و اینکه این پرزها شیمیایی بودند و به همین دلیل ایجاد حساسیت می کردند . اما امروزه با استفاده از تکنولوژی های به روز توانسته اند پرز دهی قالی را بسیار کاهش دهند . این پرز دهی کمتر می تواند از عفونت های تنفسی و یا حساسیت ها که ممکن است به خاطر الیاف مصنوعی و یا طبیعی فرش ماشینی باشد جلوگیری کند .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تابلو فرش منظره
روش پاک کردن پرز فرش
اطلاعات درباره نخ خاب بی سی اف فرش
خرید فرش 1200 شانه انتخابی درست یا نادرست
کنترل کیفیت نخ مورد استفاده در فرش
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا