فرش کاشان

عواملی که به پایداری صنعت فرش کمک میکند

economic-factors-machine-carpet.jpg

فرش ماشینی و عوامل اقتصادی موضوعی است که می خواهیم امروز به آن بپردازیم که می توانید ان را مطالعه و مشاهده کنید . در صورتیکه خیلی از مردم از مرگ تدریجی این صنعت بر ندارند و این صنعت هم مانند صنعت فرش دستبافت در حال افت است . متاسفانه کشور ترکیه با استفاده از قالب ها و نقشه های ایرانی قالی های ماشینی را با استفاده از دستگاه های قالیبافی ماشینی می بفند و صادرات می کنند وممکن است بازار آینده فرش ماشینی از آن ترکیه شود و ایران هیچ سهمی در این صنعت نداشته باشد . اما ما می خواهیم از این موضوع برایتان بیشتر بگوییم تا شما بتوانید ان را درک کنید و اگر توانستید کمکی با اطلاع رسانی خود به پیشرفت قالی ماشینی کاشان که در سطح دنیا بی نظیر است کنید . در شهرستان کاشان که پایتخت قالی ماشینی ایران و جهان محسوب می شود ، اگر کارگاه ها تعطیل شوند ممکن است بیش از هفتاد هزار نفر بیکار شوند که این مطلب برای یک شهر فاجعه بار خواهد بود . اگر چه این شهرستان دارای صنعت نساجی بود که متاسفانه به علت عدم توجه به این موضوع از سوی استان بالا دست باعث شد این صنعت که تقریبا در خاورمیانه یکتا بود نابود شود و تقریبا کاشان از کار بیکار شود . خوضبختانه کاشان توانست بعد از این موضوع به سمت فرش ماشینی کاشان برود و اقتصاد خود را کنترل کند . اکنون ترکیه صنعت نساجی خاورمیانه را در دست دارد در صورتیکه می توانست این صنعت در اختیار ایران و کاشان باشد . حال از این بحث که بگذریم باید گفت که فقط در صورتی می توان کمک به این صنعت کرد که مردم و مسئولین به این صنعت کمک کنند .

 

1- راهکارهای جلوگیری از سقوط اقتصاد فرش ماشینی کاشان

در ادامه این موضوع می خواهیم به بررسی نحوه جلوگیری از نابودی اقتصاد کاشان و حتی ایران بگوییم که شما حتما باید آن را مطالعه کنید و در نظر بگیرید . کلا مطالب زیادی در این باره در اینترنت وجود ندارد ، چون کمتر کسی فکرش را می کرد که این صنعت دچار افول شود و به مشکل برخورد . حال ما میخواهیم جز اندک کسانی باشیم که در راستای حمایت از این صنعت می خواهیم به این موضوع بپردازیم .

 

1-1- فرش ماشینی کاشان و حمایت مردم از آن

مردم همیشه هم می توانند یک اقتصاد را شکوفا کنند و هم می توانند آن اقتصاد را نابود کنند . اگر مردم از یک محصولی خوششان بیاید حتما ان را می خرند ، که باید قیمت مناسبی هم داشته باشد . فرش کاشان هم دارای کیفیت بالا است و هم دارای قیمت مناسبی است که باید گفت مردم هیچ بهانه ای نمی توانند در باب خرید آن داشته باشند . پس حمایت مردم در این زمینه بسیار لازم است ، چون بهترین قالی های ماشینی جهان در کاشان بافته می شود و دومین کشور بعد از ایران با اختلاف کیفیت بسیار ، ترکیه است . البته نماند که نخ های آکریلیک هیت ست شده از ترکیه وارد می شود و این موضوع گاها می تواند روی قیمت فرش ماشینی کاشان تاثیر بگذارد . صد در صد اگر صنعت نساجی کاشان به راه بود و رونق داشت و کمی از آن حمایت می شد ، الان حتما می شد باقیمت کمتری قالی خرید و تحریم ها و عوامل خارجی روی آنها تاثیر نمی گذاشت . پس اگر توصیه ما را جدی بگیرید این است که حتما هنگام خرید از اصالت و ایرانی بودن قالی ای که تهیه می کنید مطمئن شوید . چون فرشهای بلژیکی ، چینی و ترکیه ای هم متاسفانه در بازار وجود دارند که می توانید ، برای اطمینان از این موضوع به کاشان سفر کنید یا از فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید فرش ماشینی کنید . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یکی از سایتهایی است که می تواند برای شما کیفیت و قیمت مناسب و درجه یک را به شما ارمغان بیاورد و شما نگرانی از این موضوع نداشته باشید .

 

1-2- فرش ماشینی و حمایت مسئولین از آن

مسئولین هم نقش مهمی در حمایت از قالیبافی ماشینی خواهند داشت . چرا که امروزه برخی از قانونها و موانع از سوی دولت و قانون اساسی می تواند مانعی جدی برای ادامه کار این صنعت غیر نفتی در کشور باشد . اگر مالیات از این گروه برداشته شود ، می تواند بسیار کمک کند تا کارخانه فرش ماشینی دیگر با مشکل تعدیل نیرو و فروش مواجه نشود .
در هر صورت یک حمایت همه جانبه برای این صنعت نیاز است ، پس همه با هم برای اطلاع رسانی و اعلان خطر افول این صنعت دست به کار شویم . در کاشان فرش ماشینی 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بافته می شود که همه این موارد برای اولین بار در ایران بافته شد و اکنون قطب این صنعت می باشد و اگر دچار مشکل شود ، این پایتخت را هم مثل نساجی از دست خواهیم داد .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید فرش ماشینی
فروشگاه بزرگ آنلاین فرش در کاشان
پرفروش ترین طرحهای فرش ماشینی
خرید اینترنتی فرش
تاثیر فرش در دکوراسیون منزل
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا