فرش کاشان

قوانین انداختن فرش ماشینی در دکوراسیون

wrap-carpet.jpg

در دکوراسیون خانه تمامی ما ایرانی ها فرش نقش مهمی را ایفا می کند . برای انتخاب آن تنها رنگ و طرح آن مهم نیست و چیدمان قالی در منزل نیز مهم می باشد . یکی دیگر از عواملی حائز اهمیت این است ، مکانی که می خواهید فرش ماشینی را در آن پهن کنید می باشد. از آن قوانین پهن کردن قالی که انتخاب می کنید این است که به اندازه ای بزرگ باشد تا بتواند زیر پایه های مبل و صندلی قرار گیرد . این قانون در همه جا جواب می دهد . اما می توانید از قوانین دیگری نیز استفاده کنید و آن ها را نیز بکار بگیرید که در این مقاله آمده است . در ادامه تمامی قوانین پهن کردن فرش ماشینی را برای شما بازگو می کنیم که می توانید آن را مطالعه کنید .

 

1- قانون یک : قرارگیری پایه های جلویی مبل روی فرش و پایه های عقبی آن روی زمین .

این قانون به این صورت می باشد که پایه های جلویی مبل روی فرش قرار می گیرد و پایه های عقبی آن روی زمین قرار می گیرد . این قانون  را می توانید در بیشتر مکان ها به کار گیرید . با در نظر گرفتن قاعده های قرارگرفتن مبل و همچنین رعایت فاصله بین مبل ها می توانید چیدمان مناسبی روی فرش در منزل خود داشته باشید .

 

2- قانون دو : قرار گرفتن تمام پایه ها روی مبل

این قانون به اندازه مناسب فرش بستگی دارد . به همین دلیل وقتی قالی بزرگی دارید می توانید تمامی پایه های مبل را روی آن قرار دهید ، و نیازی به قرار دادن دو پایه جلوی آن روی فرش و دو پایه عقبی آن روی زمین نیست . 

 

3- قانون سه : قرار نگرفتن هیچکدام از پایه های مبل روی قالی

اگر علاقمند به استفاده ار قالیچه های با گل های برجسته و کوچک می باشید ، می توانید مبل خود را در اطراف قالیچه ی خود بگذارید و هیچ کدام از پایه های مبلتان روی آن قرار نگیرد. با این کار می توانید قالیچه ی خود  را بیشتر به نمایش بگذارید .

 

4- قانون چهار : فاصله از لبه‌های دیوار به اندازه ۴۵ سانتی‌متر

این قانون در بیشتر خانه ها سالهاست که رعایت می شود . به این صورت می باشد که قالی خود ر ا به گونه ای تهیه کنید که هنگام پهن کردن آن در اتاقتان با دیوار های آن اتاق 45 تا 50 سانتی متر فاصله داشته باشد . برای استفاده از این قانون در فضاهای کوچک تر می توانید به جای 45 تا 50 سانتی متر از فاصله ی 20 سانتی متری استفاده نمایید این قانون در اتاق های کوچک خودنمایی بیشتر دارد .

 

5- قانون پنج : تمام اتاق را با فرش نپوشانید

برای داشتن فضای شیک و مدرن بهتر است که تمامی اتاقتان را با فرش نپوشانید . بهتر است که بین قالی و دیوار اتاقتان فاصله وجود داشته باشد . یعنی باید قالی را به گونه ای تهیه کنید که بین اندازه قالی و دیوار های اتاقتان چند سانتی متری فاصله قرار داشته باشد تا مقداری از کف پوشتان قابل دیدن باشد .

 

6- قانون شش : فرش را که زیر نهار خوری پهن می کنید حدود 60 سانتی متر بزرگتر از دو طرف باشد

برای انتخاب فرش ماشینی زیر نهار خوریتان بهتر است قالی را انتخاب کنید که عرض آن بزرگتر از عرض میز و صندلیتان باشد ، و از اطراف 60 سانتی متر بیرون باشد . به اندازه ای که زمانی که صندلی خود را عقب می کشید همچنان تمامی پایه های صندلیتان روی قالی قرار داشته باشد .

 

7- قانون هفت : راهروی خانه تان دارای فرش باشد

برای پر کردن راهرو های خانه تان می توانید از کناره ها با طرح های زیبا استفاده نماید و آن ها را خریداری کنید . اگر در ورودی خانه تان راهرو قرار دارد به دلیل رفت و آمد زیاد بهتر است آن را با قالی بپوشانید که این مورد هم باعث زیبایی در چیدمان فرش در منزل می گردد .

 

8-  قانون هشت : ترکیب فرش‌ها

برای خرید قالی برای اتاق هایتان می توانید از چندین قالیچه در کنار هم به جای یک قالی بزرگ استفاده کنید . این کار باعث زیبا تر شدن فضایتان و همچنین باعث می شود که اتاقتان دارای چیدمان فرش و مبل زیبا تری شود . 

 

9- قانون نه : در هم شکستن تمام قوانین

با این که تمامی قوانینی که در بالا گفته شد بسیار مهم و کاربردی می باشد ، ولی در بعضی از اوقات بد نمی شود اگر تمامی آن قوانین را دور بریزید و کار خودتان را انجام دهید . بعضی از فرش ها دارای قاعده نمی باشند ، پس بهترین کار این است که هر طور که بهتر نمایش داده می شود آن را پهن نمایید .

نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید حضوری فرش از کارخانه فرش کاشان
تفاوت فرش ایرانی و فرش ترک
اطلاعات کامل فرش دستبافت گونه
لیست قیمت فرش ماشینی
خرید فرش 700 شانه
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا