فرش کاشان

بررسی قیمت فرش ماشینی از زوایای مختلف

checking-price-machine-carpet.jpg

انواع فرش ماشینی کاشان در طرح و نقشه های مختلف بافته می شوند و در بافت آن عوامل متعددی دخیل می باشد که هر کدام از عوامل به تنهایی موثر در قیمت فرش می باشد که ما قصد داریم تا در این مقاله شما را به بررسی قیمت فرش ماشینی از زوایای مختلف با توجه به هر یک از این عوامل آشنا نماییم تا این که بتوانید تا حدودی به برآورد قیمت فرش ماشینی بپردازید . بررسی این عوامل موثر در قیمت فرش برای تعیین قیمت توسط کارشناسان متخصص در هر کارخانه فرش بافی مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس المان هایی نهایی چون نحوه فروش فرش ، برند شرکت ارائه دهنده قیمت نهایی محصول تعیین می گردد که نسبت به برند آن قیمت ها با کمی اختلاف به بازار فروش ارائه می گردد که با آگاهی از این موارد خود به طور حدودی می توانید در خرید فرش به قیمت آن توجه نمایید و از شر واسطه گران در این میان که به دنبال کسب سود بیشتر هستند در امان باشید و فرش با قیمت مناسب را تهیه نمایید .
 
بررسی قیمت فرش ماشینی از زوایای مختلف
همان طور که در بالا بیان شده است عوامل مختلفی در تعیین قیمت فرش تاثیر گذار می باشد که بسته به کارخانه فرش بافی و به کار گیری این المان ها قیمت فرش به صورت متفاوت ارائه می گردد . که در این میان فروشگاه کاشان فرش به عنوان یکی از تولید کننده و عرضه کنندگان انواع فرش ماشینی در بافت و تولید محصولات خود از بهترین المان های تولید بهره گرفته و با در نظر گرفتن تمهیدات مدیران مجرب این کارخانه ، فرش با قیمت نازل نسبت به سایر فروشگاه های فرش را به خریداران عرضه می دارد . در بررسی قیمت فرش از زوایای مختلف در این مرحله می توان به موراد زیر اشاره نمود :
- بررسی قیمت فرش ماشینی از لحاظ تعداد شانه و تراکم :
 شانه و تراکم فرش یکی از المان های مهم در بحث خرید فرش می باشد که بیشترین تاثیر را در بحث قیمت فرش به همراه دارد . تعداد شانه و تراکم فرش که در اصل گره های تشکیل دهنده فرش در راستای یک متر مربع از واحد طولی و عرضی فرش می باشد هم در بحث مقدار الیاف مصرفی و هم در بحث زیبایی فرش تاثیر گذار می باشد . به طوری که هر چه این تعداد تراکم عرضی و طولی فرش بالاتر رود ظرافت و زیبایی بالاتر رفته و در نتیجه مقدار الیاف مصرفی جهت تولید فرش بیشتر می گردد و همین عاملی بر افزایش قیمت فرش خواهد بود . به طوری که در دسته بندی های مختلف فرش ماشینی از لحاظ تعداد شانه و تراکم می توان فرش 700 شانه را دارای قیمتی ارزان تر نسبت به سایر فرش ها و فرش ماشینی 1500 شانه را گران ترین فرش بر اساس این المان معرفی نمود .
- بررسی قیمت فرش از لحاظ جنس الیاف :
از بدو تولید فرش های ماشینی تا به امروز الیاف های مختلفی در بافت فرش های ماشینی برای تولید بهترین فرش استفاده می شده است که با پیشرفت صنایع فرش بافی امروزه بهترین نوع الیاف را می توان الیاف آکریلیک بیان نمود که منجرب به تولید فرش آکریلیک با ویژگی های منحصر به فرد هم چون عدم پرزدهی ، انعطاف و مقاومت بالا در برابر پاخور شدن و اجسام داغ  شده است که از بهترین نوع الیاف در بافت فرش به حساب می آید . این نوع الیاف که از دسته الیاف های وارداتی می باشد به سبب واردات از قیمت نرخ ارز جهانی تاثیر می پذیرد و همین موضوع خود دلیلی بر افزایش قیمت فرش آکریلیک نسبت به سایر الیاف بافت فرش می باشد .
- بررسی قیمت فرش از لحاظ تنوع رنگ بندی :
به دلیل تولید فرش های ماشینی در دسته بندی های مختلف از لحاظ شانه و تراکم فرش ، به سبب ایجاد تنوع بیشتر فرش ماشینی در کنار طراحی های آن تولید کنندگان به فکر افزایش تعداد رنگ به کار رفته در فرش گشتند تا هم بحث زیبایی فرش دو چندان گردد و هم طراحی فرش بیشتر جلوه نماید . به همین منظور افزایش تعداد پالت رنگی در تولید فرش خود یکی از عوامل موثر در قیمت فرش به حساب می آِید .
- بررسی قیمت فرش از لحاظ ابعاد :
یکی از المان های تاثیر گذار دیگر در بحث قیمت فرش را می توان ابعاد فرش بیان نمود . هر چه ابعاد بافت فرش بیشتر باشد الیاف مصرفی نیز بیشتر در نتیجه قیمت بالاتری برای فرش به همراه خواهد بود . به طور مثال قیمت فرش 6 متری نسبت به فرش 12 و 9 متری قیمتی ارزان تر را دارا می باشد .
- بررسی قیمت فرش از لحاظ دستگاه های بافندگی :
در بافت فرش های ماشینی امروزه از دستگاه های پیشرفته و به روز شرکت وندویل بلژیک استفاده می نمایند که امکان تولید فرش با تعداد شانه و تراکم بالا به همراه الیاف نازک آکریلیک را داشته باشد . استفاده از این دستگاه که از دستگاه های وادراتی برای کشور محسوب می شود نیز متاثر از نرخ ارزی بوده و این خود در بحث افزایش قیمت فرش ماشینی موثر می باشد .
- بررسی قیمت فرش از لحاظ برند :
امروزه کارخانجات فرش بافی به ویژه در شهر فرش کاشان به سبب تعدد بالا و بحث رقابت با نام هایی متفاوت به عرضه فرش می پردازند که گاها برخی از آن ها به شهرت و آوازه ایی دست یافته و بر سر زبان ها نشسته اند . این موضوع و برند شدن نام کارخانه فرش بافی خود سبب شده تا فرش تولید شده با المان های یکسان در دیگر کارخانه ها به سبب همین برندینگ بودن با قیمتی بالاتر عرضه گردد . در صورتی که کارخانه های دیگر نیز فرش با همان کیفیت ولی قیمت پایین تر را تنها به علت برند نشدن را عرضه می دارند .
با توجه به مطالب بالا می توان دریافت که در بررسی قیمت فرش ماشینی از زوایای مختلف تمامی المان های بالا در افزایش و بالا رفتن قیمت فرش تاثیر گذار می باشند و با توجه به این المان های می توانید به طور تقریبی به قیمت فرش دست یابید .

قیمت فرش ماشینی در کارخانه کاشان فرش
کارخانه کاشان فرش یکی از تولید کنندگان شهر فرش کاشان می باشد که به نوعی به سبب کیفیت بالا و قیمت مناسب فرش های ماشینی توانسته بهترین عملکرد را در راستای جلب و جذب مشتری انجام نماید . به طوری که توانسته در بحث رقابت با برند های مطرح در میان خریداران از جایگاه مطلوبی برخودار گردد . یکی دیگر از المان های تاثیر گذار در قیمت فرش را می توان همین نحوه فروش کارخانه فرش بیان نمود . فروش به صورت حضوری در کارخانجات خود متحمل هزینه های اضافی سفر برای خریداران می باشد که خود به نوعی در باب خرید فرش سبب می شود تا قیمت فرش برای خریدار به نحوی به سبب صرف این هزینه ها بالاتر گردد . اما در راستای این موضوع و دسترسی به فرش به قیمت درب کارخانه بدون پرداخت هزینه های اضافی برخی از کارخانجات فرش بافی از قبیل کارخانه کاشان فرش توانسته با راه اندازی وب سایت آنلاین خود از پرداخت هزینه های ناشی از برپایی نمایشگاه فرش و اجاره بها و حذف واسطه و دلالان در ارتباط با خرید و فروش در رابطه با خریداران جلوگیری نماید و فرش با قیمت تولیدی را به خریداران عرضه کند . پس فروش به صورت حضوری یا آنلاین خود متاثر در قیمت فرش ماشینی می باشد که در فروشگاه کاشان فرش می توانید بهترین کیفیت فرش را با مناسب ترین قیمت در جدید ترین طرح و رنگ بندی فرش تهیه نمایید .

برچسب :
,
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
خرید فرش درجه یک
تابلو فرش منظره
صنایع وابسته به فرش ماشینی
مزیت خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش
بهترین نخ برای بافت فرش ماشینی چیست ؟
نماد اعتماد الکترونیک
ستاد ساماندهی
فرش کاشانخرید فرش ماشینی کاشان
clear-bug-div
کلمات رايج جستجو
فرش 1000 شانه  فرش 1200 شانه  فرش ماشینی  فرش ارزان  خرید اینترنتی فرش ماشینی  فرش با کیفیت  فرش کاشان  فرش 700 شانه  فرش  قیمت فرش  'فرش ماشینی'  'فرش ماشینی کاشان'  'فرش 1000 شانه'  فرش ماشینی کاشان  خرید فرش ماشینی  7 روز ضمانت بازگشت  فرش ماشینی چیچک  خرید فرش  فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰  فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰  فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰  فرش مشهد  شهر فرش  فرش سرمه ای  فرش ۶ متری  فرش ۹ متری  فرش ۱۲ متری  فرش ارزان قیمت  قالی کاشان  خرید اینترنتی فرش  فرش 8 رنگ  فرش 10 رنگ  فرش 12 رنگ  فرش 14 رنگ  قالیچه  تولید فرش کاشان  فرش قیطران  فرش یلدای کویر  فرش خاطره  فرش پاتریس  فرش عظیم زاده  فرش نگین مشهد  بازار فرش  tva ;hahk  tva lhadkd  فرش 500 شانه  طرح 700 شانه  farsh kashan  carpet  فرش اکریلیک  إيران السجاد  صناعة السجاد كاشان  فرش ماهی  فرش کهکشان  فرش ارکیده  فرش تخفیفی  فرش خشتی  فرش HCP  فرش نایین  فرش کرم  فرش 700 شانه تراکم 2550  فرش کودک  CARPET KASHAN  قالی  تولید فرش  فرش اکرولیک  قیمت فرش 6 متری  قیمت فرش 9 متری  قیمت فرش 12 متری  فرش 1000 شانه تراکم 3600  فرش 1200 شانه تراکم 3600  قیمت 1200 شانه  کارخانه فرش کاشان  فرش پرهام  فرش کاشان پرهام  قیمت فرش کاشان  کاشان فرش  فرش زیبا  فرش شکارگاه  خرید فرش کاشان  فرش 1000 شانه کاشان  فرش ماهور  فرش کهربا  قیمت فرش 1200 شانه  کهکشان  فرش هیت ست شده  فرش چیچک  کهکشان 700 شانه  فرش ارشیدا  لیست قیمت فرش مشهد  لیست قیمت فرش کاشان  فرش تهران  فرش طرح سنتی  فرش صاحبقران  شهر فرش تهران  اقای فرش  خرید فرش 1200 شانه  فرش 1000 شانه تراکم 3000  قیمت 6 متری 1200 شانه  قیمت 9 متری 1200 شانه  طرح فرش  قیمت فرش ماشینی  فرش مناسب  فرش جدید  فرش خاص  قیمت فرش 700 شانه  فرش 1200 شانه 3600 تراکم برجسته 

فرش خود را بدون واسطه به قیمت درب کارخانه خرید کنید

سوالات متداول قوانین و مقررات حمل و نقل

 فرش کاشان  فروشگاه فرش کاشان  فرش نگین مشهد  کارخانه فرش کاشان  تولید کننده و ارائه دهنده  فرش ماشینی کاشان   است که مجموعه تولیدات صنایع فرش کاشان را با اختلاف 20 تا 40 درصدی نسبت به بازار فرش و نمایشگاه های معتبر فرش به صورت بی واسطه تقدیم هموطنان عزیز میکند .کاشان به عنوان قطب  صادرات فرش ماشینی  مهمترین  شهر فرش ایران  می باشد و برای  خرید فرش  می توانید از میان  فرش طرح 700 شانه  ،  فرش 500 شانه  ،  فرش 700 شانه تراکم 2550  ،  فرش 700 شانه تراکم 2700  ،  فرش 700 شانه تراکم 3000 شانه نما  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3000  ،  فرش 1000 شانه تراکم 3600  ،  فرش 1200 شانه تراکم 3600  انتخاب کنید که با .  قیمت فرش   تولیدی است ارسال رایگان فرش ، ضمانت ده ساله و یک سال بیمه ایران در فروش فرش کاشان ارائه می گردد . تمامی ابعاد استاندارد فرش ماشینی به صورت قالیچه فرش و کناره فرش در سایت فرش کاشان عرضه می شود. نمونه رنگ بندی های پرفروش دکوراسیون فرش مثل فرش سرمه ای ، فرش کرم ، فرش روناسی ، فرش گردویی ، فرش آبی فیروزه ای ، فرش آبی کاربنی ، فرش بادامی یا فرش نسکافه ای است که در مجموعه بازار فرش کاشان با ابعاد  فرش 12 متری   ،  فرش 9 متری   ،  فرش 6 متری   و قالیچه و کناره تولید می شود. کارخانه فرش ماشینی کاشان بزرگترین مجوعه تولید فرش و سایت این بازار فرش بزرگترین فروشگاه اینترنتی فرش ایران است

رفتن به بالا